Amy Winehouse. Body and Soul

Amy Winehouse. Body and Soul

Всі анонси від: Marco concert

11 сiчня у Будинку Архітектора відбудеться музичний спектакль «Amy Winehouse — Body and Soul» за участі гурту The Velvet Sun і поета Павла Коробчука.

Епатажна, ексцентрична і неймовірно талановита. Її голос заворожує, повністю огортає слухача і не відпускає до самої останньої ноти. Перший альбом Amy Winehouse «Frank» став платиновим. Її любили мільйони слухачів по всьому світу. Здавалося, кар'єра та успіх були призначенням цієї тендітної дівчини з сильним голосом. Але доля розпорядилася інакше. Amy Winehouse було всього 27 років, коли її не стало.

Вистава «Тіло і душа» стала одночасно знайомством і прощанням з Amy Winehouse. В її основу було покладено біографію британської співачки, яка пішла з життя в 2011 році. У виставі Amy Winehouse постає перед нами неврівноваженою, вибуховою, але при цьому беззахисною і вразливою жінкою, яка в своїх пороках поступово втрачала відчуття реальності. Музичний спектакль «Body and Soul» представлять гурт The Velvet Sun і поет Павло Коробчук. Сюжет розповідає про знайомство журналіста з британською співачкою саме в той момент її життя, коли вона зіткнулася з фатальними спокусами, з якими їй так і не вдалося впоратися. Роль журналіста виконує український поет, музикант та журналіст Павло Коробчук.

Історію життя Amy Winehouse допоможуть розкрити The Velvet Sun — молодий український колектив, чия музика відрізняється вишуканими гітарними та клавішними соло, які стали особливістю групи. Саме в їх виконанні глядачі почують пісні, які колись виконувала співачка.

Почути пісні Amy Winehouse у виконанні солістки гурту The Velvet Sun — Варі Чайковської, спробувати зрозуміти та прожити за один вечір складну, але цікаву долю британської виконавиці, запрошуємо вас 11 сiчня у Будинок Архітектора за адресою вул. Бориса Грінченка. 7

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення