Андрій Макаревич із проектом YOUR 5

Андрій Макаревич із проектом YOUR 5

Всі анонси від: Docker Pub

«В обмеженні коштів пізнається майстер» - писав Гете. Андрій Макаревич займається джазом вже п'ятнадцять років, і у всіх проектах разом з ним на сцену підіймалося не менше десятка музикантів. «Оркестр Креольського Танго» починав скромно, але досить скоро розрісся до бігбенда з повною духовою секцією. А «L.O.V.E - Пісні про любов», «Yiddish Jazz» з самого початку такими і створювалися, там брали участь не тільки духові групи, але і по кілька вокалістів! І ось тепер Андрій Макаревич вирішив зробити наступний крок і випробувати новий формат - протилежний всьому, що робилося раніше.

«Я завжди вважав, що чим ясніше думка, тим менших образотворчих засобів вона вимагає. Це стосується будь-якого виду мистецтва. І взагалі, якщо раніше і доводилося грати в мінімалізм - то в основному через те, що більше не вміли. Тепер картина інша - ці музиканти вміють дуже багато, тому їх мінімалізм - не вимушений, а усвідомлений» - Андрій Макаревич.

У новому проекті Your 5 разом з Макаревичем на сцені залишається тріо Євгена Борця (Давид Ткебучава - барабани, Сергій Хутас - контрабас, сам керівник тріо - клавішні) і Тимур Некрасов, який поодинці відповідає за всі духові інструменти. В репертуар нового проекту увійшли пісні «Машини Часу» і сольних проектів її лідера, а також кілька джазових стандартів. Прем'єра нової програми пройде у вересні-жовтні в ході невеликого туру Скандинавією!

Початок - 19:00

Дізнатися детальну інформацію, забронювати стіл і купити квиток можна у адміністратора:
(044) 537-13-40
(050) 358-55-13

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення