Who am I today - Арт-проєкт

Who am I today - Арт-проєкт

1 серпня о 16.00 в галереї "Митець" відкривається груповий артпроєкт Who am I today, який буде проходити щорічно. 16 учасників проєкту віртуальної галереї MOKONSHU представлять  результати свого дослідження впливу самоізоляції на творчість. Проєкт складається з двох частин: до і після covid-19.

До першої частини увійшли творчі роботи учасників- живопис, змішана техніка, скульптура, інсталяції та фото колаж. Творчий тандем Валентина Чорного і Марії Бондаренко представить інсталяцію "Гривня", яка слугує мірилом сучасного життя українця. Дмитро Зазимко представить свої "Артефакти", що символізують момент створення та руйнування, боротьби людини і часу з речами нашого оточення. Astian Rey через образ "Творця" покаже своє переосмислення містичного та релігійного досвіду людства в контексті майбутнього розвитку сучасного суспільства.

Друга частина- це відео презентації над якими митці працювали під час локдауну 2020 спричиненого covid-19. Цікаво, що змінилося з тих пір і чи не змінилась думка учасників з цього приводу. 1-го серпня ви матимете нагоду дізнатись і поспілкуватись з учасниками проєкту.

В рамках Who am I today з 1 по 8 серпня буде презентовано Art book з серією скетчів над якими працювали митці під час карантину, спеціально для артпроєкту. Також відбудеться панельна дискусія з представниками творчої індустрії.

Організатор події: MOKONSHU - молодіжне об‘єднання митців, артпростір і галерея. Діяльність організації спрямована на розкриття потенціалу молодих митців в процесі виходу на артринок, участі у групових виставках і проєктах, міжнародних конкурсах, програмах мобільності.

Куратори: Ірина Ворона і Павло Балтазюк.

Учасники проєкту: Христина Хміль, Олена Штепура, Alis La Luna, Євген Артамонов, Валентин Чорний, Марія Бондаренко, Astian Rey, Ірина Ворона, Анастасія Авула, Ярослав Білик, Лідія Матвієнко, Віталій Святець, Уляна Піхорович, Анна Бітаєва, Дмитро Зазимко, Анна Козирєва. 

Виставка проходитиме в галереї "Митець" з 1 по 8 серпня, за адресою: м. Київ,  вул. Велика Васильківська, 12.

У зв’язку з карантинними заходами, виставка проходить у форматі обмеженої кількості відвідувачів, з дотриманням рекомендацій МОЗ.

Вхід до приміщення в захисній масці. На вході розміщено антисептик для рук. Вхід Вільний.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення