Де у Києві відпочити за 0 грн: ТОП-5 цікавих місць

MoeMisto
Автор:
MoeMisto
11 березня 2020

Київ - дороге місто, але це не означає, що тут не можна влаштувати собі відпочинок з безкоштовними розвагами. Сайт MoeMisto.ua зібрав кілька локацій, на яких ви не потратите жодної гривні, але незабутньо проведете час. Цікаво? Тоді ми розпочинаємо. 

Де у Києві відпочити за 0 грн: ТОП-5 цікавих місць

1. Музей київського метрополітену

Якщо хочете дізнатись аспекти історії та щоденної роботи Київського метрополітену, варто відвідати його музей. Він відкритий у 2000 році і знаходиться на другому поверсі адміністрації підприємства. Варто лише завчасно договоритися про екскурсію, яка, наголосимо, є безкоштовною, - і вам все організують. 

 

2. PinchukArtCentre

Про Центр сучасного мистецтва - PinchukArtCentre - знають, мабуть, всі. Він - один з найпопулярніших безкоштовних розваг в Києві. Тут постійно влаштовують цікаві експозиції. І, що найголовніше, вхід - вільний. 

3. Володимирська гірка

Володимирська гірка об'єднує в собі і парк, і оглядовий майданчик. Ідеальне місце для відпочинку, зокрема для прогулянок або ж романтичних побачень. Перед Вами відкриється неймовірний краєвид.

4. Роллердром у Каравані

Якщо маєте ролики, то запрошуємо завітати на безкоштовний роледром у торгово-розважальному центрі "Караван". Звісно, при бажанні можна взяти все на прокат, але це вже за відповідну суму грошей. 

5. America House Kyiv

У креативному просторі - America House Kyiv - часто влаштовують покази фільмів, виставки, лекції та навіть уроки англійського. Якщо хочете більше дізнатися про американську культуру, то можете завітати туди. 

Також на сайті MoeMisto.ua опубліковуємо анонси, на які вхід - вільний! Стежте за нами, аби нічого не пропустити!

 

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
День Киева. История праздника
День Киева. История праздника В 2020 г. столица Украины отметит 1538-й день рождения. На самом деле по этому поводу есть много версий. Но принято счит...
День Киева 2020: Праздничная программа
День Киева 2020: Праздничная програ... День города Киева ежегодно отмечают в последние выходные мая. Поэтому в этом году праздник приходится на 30-31 мая. Где...
Lenny Kravitz знову у Києві
Lenny Kravitz знову у Києві Якщо уявити весь музичний світ у вигляді фуршетного столу, то Lenny Kravitz виявився б вишуканою стравою від шефа, можли...