Київські зони відпочинку для пікніка

Жирихіна Ольга
Автор:
Жирихіна Ольга
29 квітня 2017

Сезон пікніків відкрито! Спеціально для цього Київзеленбуд облаштовує в парках і скверах зони для відпочинку.

Київські зони відпочинку для пікніка


Якщо ви не їдете з Києва на травневі свята, то обов'язково хоча б раз виїдете з друзями або родиною на природу, на пікнік.
Дуже важливо пам'ятати, що вогонь розводити моожно далеко не скрізь, а тільки в спеціально відведених для цього зонах відпочинку. Найчастіше саме людська недбалість стає причиною вигорання цілих гектарів лісу
За розпалювання багаття в не передбачених для цього місцях передбачені штрафи на суму від 340 до 1360 грн.

Розводити багаття можна  лише на території 39 зон відпочинку, які оздоблені необхідним інвентарем (лісові меблі, сформоване місце для ватри, накриття від негоди)  і огороджені мінералізованими смугами.

Облаштовані зони для пікніка можна подивитися на картіУ КО «Київзеленбуд» закликають під час відпочинку в лісі дотримуватись правил пожежної безпеки. У пожежонебезпечний період забороняється заїзд до лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів. Категорично  забороняється у лісі палити, кидати непогашені сірники, недопалки,  випалювати суху траву.
При розведенні багаття необхідно розчистити місце, а після відпочинку – обов’язково загасити його та засипати землею (чи залити водою).
Розведене вогнище не можна залишати без нагляду, а місце відпочинку після себе потрібно прибрати. У разі, якщо у лісі виникло загорання, відразу необхідно зателефонувати за номером: 101

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Певческое поле: ТОП-3 яркие события
Певческое поле: ТОП-3 яркие события Столичное "Певческое поле" - лучший вариант для семейного отдыха! Согласны? Тогда записывайте события, которые произойду...
Травневі вихідні: Скільки відпочиватимемо?
Травневі вихідні: Скільки відпочива... Наближаються травневі свята - а з ними і вихідні! Отож, скільки відпочиватимемо у травні - далі у нашому матеріалі.
Как выбрать нужный подарок на день рождения
Как выбрать нужный подарок на день... На что нужно обращать внимание при выбора подарка для человека, чтобы подарок был интересным и полезным.
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook