Де у Києві можна влаштувати пікнік: Перелік зон

Moemisto
Автор:
Moemisto
14 травня 2021

Сезон пікніків відкрито! Спеціально для цього Київзеленбуд облаштовує в парках і скверах зони для відпочинку!

Де у Києві можна влаштувати пікнік: Перелік зон

Якщо ви не їдете з Києва на травневі свята, то обов'язково хоча б раз виїдете з друзями або родиною на природу, на пікнік.
Дуже важливо пам'ятати, що вогонь розводити моожно далеко не скрізь, а тільки в спеціально відведених для цього зонах відпочинку. Найчастіше саме людська недбалість стає причиною вигорання цілих гектарів лісу
За розпалювання багаття в не передбачених для цього місцях передбачені штрафи.

Розводити багаття можна  лише на території 42 зон відпочинку, які оздоблені необхідним інвентарем (лісові меблі, сформоване місце для ватри, накриття від негоди)  і огороджені мінералізованими смугами.

Облаштовані зони для пікніка можна подивитися на картіУ КО "Київзеленбуд" закликають під час відпочинку в лісі дотримуватись правил пожежної безпеки. У пожежонебезпечний період забороняється заїзд до лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів. Категорично  забороняється у лісі палити, кидати непогашені сірники, недопалки,  випалювати суху траву.
При розведенні багаття необхідно розчистити місце, а після відпочинку – обов’язково загасити його та засипати землею (чи залити водою).
Розведене вогнище не можна залишати без нагляду, а місце відпочинку після себе потрібно прибрати. У разі, якщо у лісі виникло загорання, відразу необхідно зателефонувати за номером: 101.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Почасовой прогноз погоды в Киеве
Почасовой прогноз погоды в Киеве Какая будет погода будет через час, завтра, через неделю и две недели? Это один из самых частых запросов в Интернете. Уз...
Виды табака для кальяна и его вкусы
Виды табака для кальяна и его вкусы Табак для кальяна – это неотъемлемая часть, которая обеспечивает тот самый неповторимый вкус и дымность, что получается...
Пізнай себе: Тест від англійських психологів!
Пізнай себе: Тест від англійських п... Пройдіть тест від англійських психологів та дізнайтеся більше про себе!