Демонстраційна виставка катерів і яхт IBYS

Демонстраційна виставка катерів і яхт IBYS

30 травня 1 червня в яхт-клубі «Червона Калина» (парк Муромець (колишній парк Дружби Народів), пр-т Романа Шухевича, 7, м. Київ) відбудеться єдина в Україні спеціалізована демонстраційна виставка катерів і яхт IBYS 2019.

Експоненти представлять моторні та вітрильні яхти, катери, електрочовни, електромотори, комплектуючі, обладнання, різнопланове спорядження та інші невід'ємні складові світу водно-моторної техніки. Відвідувачі зможуть не тільки ознайомитися з продукцією та послугами від топових гравців, але і отримати консультації кваліфікованих фахівців.

Також будуть представлені дошки, SUP-борди, гідрокостюми, аксесуари.

Проект IBYS – це не тільки виставка, де можна познайомитися з потенційними партнерами та придбати останні моделі катерів і яхт, але й:

- унікальна можливість для кожного приємно провести час на базі ресторанно-готельного комплексу та яхт-клубу «Червона Калина»;

- виставка-демонстрація, яка об'єднує не тільки виробників, постачальників і дистриб'юторів водної техніки, але і яхтсменів, членів яхт-клубів, ентузіастів і шанувальників активного відпочинку на воді.

Детальна інформація на офіційному сайті www.ibys.info і на сторінці у facebook.

До зустрічі в яхт-клубі «Червона Калина» з 30 травня по 1 червня 2019 р.!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення