Дні Надихаючого Кіно. Спорт

Дні Надихаючого Кіно. Спорт

Фестиваль короткометражних фільмів
Програма 2 - Дні Надихаючого Кіно. Спорт

15.12.2016 – 11.01.2017
Кінотеатр "Жовтень"

Неймовірні гонки на мотоциклах, бурхливі хвилі океану і серфінг, захоплюючі дух снігові вершини і альпінізм, ролики в похилому віці і плавання, не дивлячись ні на що, біг з безліччю думок в голові, велосипед на висоті багатоповерхового будинку і багато іншого в програмі Днів Надихаючого Кіно про Спорт. Це короткометражні фільми про неймовірну силу волі, про поставлені цілі, про мотивацію, про перемоги і поразки, про справжніх переможців не тільки в змаганнях, але над самими собою.

1. Горіти мрією  Натан Касвел та Джеремі Загар, США, 2012, 6:50   
Історія легендарного спортсмена, чемпіона бейсболу та американського футболу, який уособлює прагнення до високих результатів, вміння долати будь-які перешкоди, вміння падати і вставати знову і знову. Він є прикладом прагнення до своєї заповітної мрії, що б не сталося.

2. Роби те, що хочеш  Джош Ізенберг, США, 2013, 16:12   
Джон - лікар за освітою, але кілька років тому він залишив свою кар'єру ... заради роликів. "Я більше не вважаю себе лікарем. Я даю поради сім'ям. Але тепер я просто намагаюся дожити своє життя так, щоб не стати "козлом", яким я був раніше".  

3. Спека  Кріс Еверсоул, США, 2013, 5:05   
Історія професійного боксера, мами і просто надихаючої дівчини, яка знає, що за своє щастя потрібно боротися в прямому і переносному сенсі. "Я просто хочу показати своїй доні, що життя - це набагато більше! Ви можете займатися тим, що любите і робити це настільки добре, що кожен день не буде схожим на попередній. Нормально бути мамою і будувати кар'єру, нормально бути жінкою і бути бійцем. Нормально бути сильною, незламною і незалежною!"   

4. Серфінг і дівчата  Шон Фенн, США, 2012, 1:40   
Коли поєднується жіноча краса, пишність океану і один з найбільш неймовірних видів спорту - серфінг, виходить такий фільм. У ньому немає запаморочливих хвиль і крутих серферів, зате є тендітні дівчата і їх перші спроби підкорити стихію!   

5. Завжди на висоті  Ерік Кросланд, Дейв Моссоп, США, 2014, 12:40
Це історія двох самовідданих альпіністів, які втратили друга в одному зі своїх сходжень і на його честь проклали новий, ще більш складний маршрут серед крижаних скель. Не дивлячись на всі труднощі і негаразди, вони не мислять життя без альпінізму.      

6. У кожного свої причини  Хейст, США, 2014, 2:47   
На перший погляд цей чоловік - звичайний бігун в хорошій спортивній формі, який ні чим не відрізняється від тисяч інших чоловіків, що бігають по утрам. Але, насправді, він бездомний художник, який продає свої картини, щоб купити нові кросівки. За плечима у нього важке минуле, складні випробування, позбавлення, в'язниця. Але протягом двох годин, коли він біжить, він абсолютно вільний!   

7. Хочу теж грати в бадмінтон  Коррі Чен, 2011, Австралія, 14:20  
Підліток на ім'я Нік мріє стати найбільшим гравцем в бадмінтон. Щоденні тренування, серйозна підготовка до змагань і ..... перша закоханість! Добра, комічна історія про те, куди приводять мрії, коли ти трохи закоханий.   

8. На льоду   MammothMedia, США, 2015, 4:20 
Ви думали, що на льоду можна кататися тільки на ковзанах? Ми покажемо вам, наскільки може бути прекрасно замерзле озеро і якими яскравими можуть бути емоції. Це добрий, красивий фільм з чудовою музикою.     

9. Плавчихи    Дре Купер та Закарі Канепарі, США, 2013, 10:03  
Похилий вік - не причина вести малорухливий спосіб життя. Зустрічайте леді, які молоді душею і займаються синхронним плаванням. І, повинні зізнатися, роблять вони це дуже добре!  

10. Працюй над собою!   Фінляндія, 2012, 04:12
Якщо хочешь бути у чомусь кращим - багато працюй над собою. Герой цього фільму хотів бути кращим у катанні на велосипеді!    

Фільми демонструються мовою оригіналу із українськими субтитрами

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення