DUO SONORO: Андрій Павлов та  Валерія Шульга

DUO SONORO: Андрій Павлов та Валерія Шульга

Культурний центр Дім "Майстер Клас" представляє 9 сезон проекту MK Classics – «Класика в Хлібні» (арт-директор – Tatiana Kalinichenko) для усіх поціновувачів класичної інструментальної музики.

6 лютого, 19.00.
Національний заповідник «Софія Київська» (зал «Хлібня»).
Duo Sonoro: Людвіг ван Бетховен Сонати для фортепіано та скрипки. Вечір перший.

Програма:
Сонати для фортепіано та скрипки No 1, No 4, No 5, No 8.

Виконавці
DUO SONORO: Андрій Павлов (скрипка) / Валерія Шульга (ф-но).

Скрипаль Andrii Pavlov та піаністка Валерія Шульга є представниками молодої музичної генерації України. Вони презентують національну музичну школу на багатьох престижних форумах в Україні та за кордоном.
Як дует Андрій та Валерія вперше виступили в 2007 році.
Концертна географія дуету, що отримав назву Sonoro, включає виступи на Monteleon Сhamber music festival в Іспанії, Zeist Music Days та Grachtenfestival в Нідерландах, Randspiele в Німеччині, концерти в Італії, Польщі, Австрії, Великій Британії, участь у майстер-класах камерної музики зокрема із такими професорами, як Марк Данель, Андрій Бєлов, Олександр Павловський, Філіп Зетцер.
Duo Sonoro є лауреатом і володарем спеціальних призів численних міжнародних конкурсів, серед них Гран -прі Plovdiv International chamber music competition (Болгарія,2017), ІІІ премія Salieri-Zinetti International chamber music competition (Iталія, 2016), ІІІ премія Johannes Brahms International competition ( Австрія, 2015), ІІІ премія Stasys Vainiunas International chamber music competition (Литва, 2014) тощо.
В 2014 році Андрій та Валерія були запрошені провести майстер-клас в Тегеранській Консерваторії (Іран).
Після концерту відбудеться спілкування/чаювання з музикантами.

Вартість квитка – 150 грн.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення