Фестиваль "РІЗДВЯНИЙ АРСЕНАЛ" в "Мистецькому арсеналі"

Фестиваль "РІЗДВЯНИЙ АРСЕНАЛ" в "Мистецькому арсеналі"

60 грн. Безкоштовно: для дітей до 6 років; за наявності посвідчення: інвалідів 1-2 групи, військовосл. стр. служби, учасники АТО

ФЕСТИВАЛЬ «РІЗДВЯНИЙ АРСЕНАЛ»
Дати проведення: 16 ‒ 20 грудня 2015
Місце проведення: НКММК «Мистецький Арсенал»
Початок роботи: 16 грудня з 15:00 до 21:00
Офіційне відкриття: 16 грудня в 18:00
Організатори проекту: НКММК «Мистецький Арсенал», Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» 

Казка поруч ‒ варто лише простягнути руку, повірити і подарувати її своїм близьким!
Фестиваль «Різдвяний Арсенал» запрошує на найвеселішу, найяскравішу та найрізноманітнішу підготовку до свят, адже саме тут можна отримати заряд чудового настрою на весь різдвяний сезон.
Подарунки на будь-який смак, приємний і цікавий родинний відпочинок, захоплюючі майстер-класи, музичні виступи, тематичні програми ‒ все це створить ваш новорічний настрій ‒ світлий і радісний.
Якщо Вам хочеться наблизити свято, вибрати найкращі подарунки для дорогих людей, порадувати дітей і друзів подіями, що запам'ятовуються надовго, сховатися від зими в атмосфері затишку і творчості, фестиваль «Різдвяний Арсенал» гостинно відкриє двері в казку ‒ у світ добра і щастя.

У ПРОГРАМІ ФЕСТИВАЛЮ:

- Казкова інтерактивна квест-вистава «Новорічні пригоди Аліси в Країні Чудес»,
- концертна програма та масштабний ігровий простір,
- майстер-класи, non-stop  та квест  «Подарунки до Різдва»,
- beauty-corner та святкові фотозони,
- candy-bar, фудкорти та безліч різноманітних смаколиків,
- ярмарок подарунків для дітей і дорослих від більш ніж 100 кращих майстрів України;
- Пошта Святого Миколая;
- дитячі книги та видання про мистецтво;
- низка цікавих книжкових подій для дітей і дорослих;  
- майстер-класи від українських ілюстраторів та чарівні читання казок;
- численні цікаві розваги на будь-який смак!

У рамках Різдвяного Арсеналу щоденно проходитимуть вистави на тему «Новорічні пригоди Аліси в Країні Чудес». У формі театралізованої гри, в якій будуть задіяні як актори, так і відвідувачі, діти рятуватимуть Новий рік від підступної Королеви Сердець. Вона постійно вигадуватиме випробування, але чари Аліси, допомога інших мешканців Задзеркалля та веселі посмішки дітлахів зможуть подолати всі перепони, звільнити Діда Мороза і влаштувати грандіозне свято! Вистави відбуватимуться раз на 2 години. Спектакль триватиме 1 год. 20 хв.
Протягом грудня працюватиме Пошта Святого Миколая ‒ спеціальна скринька s.mykolay@ukr.netmail , за допомогою якої діти зможуть надсилати свої листи з проханням про святкову мрію. А 19 грудня з 11:00 до 13:00 Святий Миколай зустрінеться з авторами листів і виконає їхні бажання! 

Постійний інноваційно-освітній проект «Мистецького Арсеналу», майданчик для дітей та підлітків ‒ АРСЕНАЛ ІДЕЙ підготував для юних відвідувачів серію різдвяних воркшопів, презентацій та багато цікавих сюрпризів! 

Новорічні листівки, побажання, малюнки, сувеніри – все це можна буде виготовити своїми руками і подарувати дітям, які особливо потребують нашої уваги і тепла.  

АРСЕНАЛ ІДЕЙ традиційно запрошує школярів та дошкільнят разом з батьками відвідати Лабораторії Мистецтва, Науки, Інновацій, Art&Book, Фінансів та Біології, які працюють паралельно з кожним проектом Мистецького Арсеналу, взяти участь у в активностях, інтерактивних лекціях та освітніх програмах.

Протягом грудня долучайтеся до благодійності разом з АРСЕНАЛОМ ДОБРИХ СПРАВ, який продовжив свою роботу на РІЗДВЯНОМУ АРСЕНАЛІ. В передчутті Зимових Свят АРСЕНАЛ ДОБРИХ СПРАВ впровадив низку благодійних акцій, щоб у найбільш чарівну пору року створити маленьке чудо та святковий настрій для якомога більшої кількості людей, які потребують допомоги:

-  Благодійне різдвяне кафе (БФ «Кожен Може» та благодійна бібліотека Дієслово).  Кошти від продажу будуть направлені на медикаменти для дітей постраждалих від війни. 

-  БО "Благодійний фонд  «Добра Листівка» спрямований на збір коштів для тих, хто потребує цього найбільше. Мета буде досягатися шляхом друку та розповсюдження листівок з українською тематикою.  Щонайменше 3 грн. з кожної листівки будуть спрямовані на адресну допомогу у м. Житомир, сім'ями з дітками-інвалідами.

Години роботи: 

16 грудня ‒ з 15:00 до 21:00. Офіційне відкриття в о 18:00 (вхід за запрошеннями, акредитацією, вхідними квитками), 17‒19 грудня ‒ з 11:00 до 20:00, 20 грудня ‒ з 11:00 до 18:00
Вартість вхідного квитка – 60 грн. Всі діти отримають солодкий подарунок.enlightened

Безкоштовний вхід для дітей до 6 років та за наявності посвідчення: інвалідів 1-2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасників АТО.

МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ, вул. Лаврська 12, Тел./факс: +380 44 288 52 25, artarsenal.in.ua 
facebook.com/Mystetskyi.Arsenal 

ПРЕС-ЦЕНТР МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ: pressa@artarsenal.in.ua
Акредитація преси: http://goo.gl/forms/6pjDWAbfzh 
Тел.: +380 44 288 52 26

Коментарі до події
Дивись інші події Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook