Forestieri. Імерсивне шоу. До дня народження Михайла Грушевського

Forestieri. Імерсивне шоу. До дня народження Михайла Грушевського

У самому серці кварталу, що звався колись Латинським, приховалась від порохів і метушні старовинна садиба, яка відчиняє свій простір для незвичайного шоу у незвичайний день – День народження її власника Михайла Грушевського!

Отож, 29 вересня лише 60 відчайдух (30 за одне шоу) у товаристві з відомим істориком і пристрасним мандрівником Михайлом Грушевським та його рідними мають нагоду під звуки італійських мелодій здійснити подорож крізь простір і час: від Венеції до Везувію, з 2018-го в 1908-й...

Імерсивне шоу "Forestieri”, створене за мотивами твору Михайла Грушевського "По світу: подорожні враження", помандрує гостей маршрутами зачарованих Італією пілігримів минулого століття, яких італійці, а за ними й Грушевський, нарекли форестьєрами.

На Вас чекає: – нетривіальне знайомство з Михайлом Грушевським; – променад-фантазія будинком, наповненим спогадами та враженнями; – келих вина на площі Сан-Марко, ароматна кава у Відні, танці на ринку Неаполя, дивовижні зустрічі в Римі й сюрпризи, таємниці яких розкриють наші головні форестьєри.

Місце зустрічі: Київ, Паньківська, 9, Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського.

Придбати квитки онлайн можна після реєстрації.

Кількість місць обмежена.

Вхід лише за інструкцією, про яку вам повідомлять після придбання квитків.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook