Grand Rock Piano Show - Інструментальне шоу

Grand Rock Piano Show - Інструментальне шоу

Grand Rock Piano Show у Києві! 7 грудня в Палаці культури КПІ відбудеться грандіозне інструментальне шоу.

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ GRAND ROCK PIANO SHOW ™?

1. Ви почуєте світові хіти, саундтреки та класичні композиції в абсолютно новому рок-звучанні, а також авторські твори Ярослава Олійника.

2. Ви зможете насолодитися унікальним поєднанням року та симфонічної музики.

3. Головна зірка шоу – піаніст-віртуоз Ярослав Олійник – новатор у жанрі симфонічного року.

ЛЕГЕНДАРНЕ ШОУ GRAND ROCK PIANO SHOW ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО КИЄВА!

Вже 7 грудня в Палаці культури КПІ відбудеться одна з наймасштабніших подій країни у світі інструментальної музики – унікальне Grand Rock Piano Show, яке вже встигло підкорити слухачів усієї Україні.

Основним інструментом грандіозного концерту є рояль, який прозвучить у супроводі оркестру з потужними ударними та хором, який зачаровує. Такий синтез створює унікальне звучання композицій у рок-жанрі.

Головною зіркою шоу стане Ярослав Олійник – композитор і піаніст-віртуоз, талантом якого захоплюються слухачі не лише в Україні, а й у Франції, Італії, Німеччині, Іспанії, Чехії та інших країнах. Його харизма, щирість і майстерність точно не залишать вас байдужими.

Ви почуєте саундтреки з Інтерстеллара, Гри престолів, Ромео та Джульєтти, Гладіатора та інших культових фільмів, а також хіти гурту Queen та авторські твори Ярослава Олійника. Відчуйте неймовірну енергетику єднання мелодії, вокалу, барабанних ритмів і світлового шоу.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення