Hurtom з концертом у Києві

Hurtom з концертом у Києві

6 грудня у арт-просторі Mezzanine можна буде наживо почути introfolk проект Юри Самовілова Hurtom — формацію донецьких музикантів, яка утворилася вже в Києві.

Засновником гурту є музикант, автор та виконавець Юра Самовілов, котрий розпочав творчий шлях у 2013 році. Першу популярність він отримав завдяки синглу «Гармати», який одержав підтримку багатьох радіостанцій і був охрещений ЗМІ, як «антивоєнний».

Наприкінці 2017-го Юра представив перший акустичний мініальбом «Маленька квітка», до роботи над яким долучились знані київські музиканти, зокрема клавішник і трубач гурту «ТНМК» Олександр Шиманський. Після виходу альбому до Юри приєдналися Кирило Чихрадзе (клавішні) та Антон Літвінов (перкусія) і проект отримав назву «Юра Самовілов.Гуртом».

У січні 2019-го у новому складі було представлено дебютний сингл «Кратери». У травні гурт презентував міні-альбом «Вітер дужчає».

Цієї осені хлопці змінюють назву на «Hurtom» та продемонструють слухачам свіжий матеріал та улюблені пісні у новому звучанні.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення