Київська Весна: Гарі Хоффман (віолончель)

Київська Весна: Гарі Хоффман (віолончель)

У рамках Міжнародного музичного фестивалю «Київська весна-2019»! Концерт віолочеліста Гарі Хоффмана відбудеться у Національній філармонії України 24 травня. Початок - о 19.00. Вартість квитків становить від 100 до 500 гривень.

Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України.

Диригент - ВІТАЛІЙ ПРОТАСОВ.

Соліст – ГАРІ ХОФФМАН (віолончель) США.

Програма:

А. Дворжак – Концерт для віолончелі з оркестром сі мінор, тв. 104.

А. Копленд – Сюїта з музики до балету «Весна в Аппалачах».

 Л. Бернстайн – Сюїта з мюзиклу «Вестсайдська історія».

Гарі Хоффман (США) – один із найвидатніших віолончелістів сучасності. Міжнародне визнання йому принесла перемога на конкурсі імені Мстислава Ростроповича в Парижі 1986 року. Неперевершена краса звуку, що нагадує людський голос, особлива чуттєвість виконання, блискуча віртуозність – все це робить виступи цього музиканта незабутніми. Сьогодні він виступає як соліст з найвідомішими оркестрами світу, такими як Чиказький, Лондонський, Монреальський, Сан-Франциський Національні симфонічні оркестри, Нідерландський та Роттердамський філармонійні оркестри, Клівлендський оркестр, Лос-Анджелеський камерний оркестр та інші.

Співпрацював із такими визнаними диригентами, як Андре Превін, Шарль Дютуа, Мстислав Ростропович, Енрдю Девіс, Герберт Блумседт, Кент Нагано, Джеймс Лівайн. Бере активну участь у серіях концертів-речиталей та камерної музики по всьому світу, виступає в рамках престижних музичних фестивалів.  Гарі Хоффман є запрошеним музикантом таких ансамблів, як Емерсон-квартет, Квартет Токіо, Борромео-квартет, Квартет Ізаї.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення