Концерт гурту B&B Project у Києві

Концерт гурту B&B Project у Києві

16-го липня B&B Project - дивовижний та сучасний тандем бандури та акордеону!

Ефектні кавери на Metallica, Nirbana, Rammstein та саундтреки популярних фільмів "Шерлок Холмс", "Гра Престолів" - світові хіти у новому яскравому аранжуванні в стилях pop, rock, deep house, jazz, lounge. Також в репертуарі старовинні пісні, сучасна українська музика та авторські композиції!
Музика B&B Project - переворот музичної свідомості!

З 2015 року майстерні артисти B&B Project експериментують та доводять, що українські традиційні інструменти - бандура та акордеон - можуть звучати модно, цікаво та потужно!

Тільки факти:
Дебют гурту з "Nothing else matters" (Metallica) за перший тиждень отримала близько 300 тисяч переглядів на YouTube.
Британське радіо Classic FM поширило у фейсбук відео B&B Project "Гроза" Антоніо Вівальді, його переглянуло більше 7 000 000 разів та 150 000 людей поділились записом.
В 2019 році попурі пісень Rammstein розмістили на офіційній сторінці легендарного гурту.Музика B&B Project лунає на концертах та фестивалях по всьому світу, потрапляє до чартів великих радіостанцій світу, звучить на стадіонах перед кожним матчем ФК "Динамо Київ” і пролунає наживо 16-го липня у Caribbean Club Concert Hall.

Учасники гурту:
Бандура - Тетяна Мазур
Акорден - Сергій Шамрай
Електро-контрабас - Денис Стефанко
Ударні - Костя Марко

Особлива новина для прихильників гурту! Саме 16-го липня B&B Project презентують новий авторський сингл. Назва якого поки таємниця!

Вони хотіли привернути увагу до українських традиційних інструментів. І їм це вдалося!
Виступ B&B project - справжнє свято для всіх меломанів!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення