Курс Акторської імпровізації для життя та творчості

Курс Акторської імпровізації для життя та творчості

Всі анонси від: DramaSchool, Театральна студія

Запрошуємо усіх, кому цікаво розвинути навички імпровізації, вільно відчувати себе на сцені в різних обставинах, впевнено "відхилятися" від тексту сценарію, адаптуючись до непередбачуваних змін. Актори отримають ряд інструментів та засобів виразності, що значно розширить ваші можливості в роботі над роллю.

Але наш курс розрахований не тільки для акторів чи тих, хто мріє пов"язати своє життя зі сценою. Отриманий досвід знадобиться і в реальному житті. Адже незаплановані події часом викликають стрес, ступор, і ми не знаємо як реагувати, що сказати. Практикуючи імпровізацію руху, голосу, взаємодії з простором, предметами партнерами ми напрацьовуємо нові альтернативи реакції та взагалі - готовність до зустрічі з невідомим. До того ж багато хто з нас, незалежно від роду діяльності і професії, мріє почуватися більш вільно, розуміти та направляти свої емоції чи стати більш впевненим у своїх силах. Імпровізація - один з найкращих способів самовираження та саморозвитку.

По завершенню курсу - вечір імпровізації або перформанс, де ви зможете проявити усі отримані навички.

Курс для дорослих без вікових обмежень незалежно від роду діяльності, професії та досвіду. Для акторів - початківців та професіоналів. Для тих, хто хотів би спробувати себе в якості актора театру імпровізації або плейбек-театру.

Детальніше про курс: http://www.dramaschool.com.ua/home/kurs-improvizaciie

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення