Квітка Папороті - Свято Івана Купала на Співочому полі

Квітка Папороті - Свято Івана Купала на Співочому полі

Співоче поле запрошує на святкування Івана Купала! 22-23 червня на киян та гостей міста очікує насичена програма!

У програмі - правдиві обряди, майстер-класи, сімейні цінності. 

У нас буде:

ІННОВАЦІЙНО ТА ІНТЕРАКТИВНО: формат «ПАРК – СЦЕНА» вперше глядачі стануть артистами і майстрами, навчаться справжньому українському співу, танцю, розпису, грі і понесуть із собою частинку української душі.

ЕКОЛОГІЧНО: Територія свята вільна від алкоголю та екологічна.

ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ: заспівати з артистами на сцені, дізнатися про особливості та переваги автентичного співу, відчути себе частиною Купальської казки

СМАЧНО ТА ЗДОРОВО: на святі ви спробуєте користних смаколиків та оригінальні страви за древніми та сучасними рецептами, живе морозиво та найкращі світові тренди,   здорова екологічна їжа та майстер клас з древньої української кулінарії а також багато просто смачної їжі!

ПО-СІМЕЙНОМУ: безпечно і комфортно  для дітей та дорослих на Купальському святі. Крім практичних навичок і унікальних знань, дорослі і діти відчують як комфортно співіснувати в соціумі через арт – терапію танцем, піснею, сакральним розписом.

ПАТРІОТИЧНО: будемо писати «солдатські листівки» і передавати їх на фронт нашим захисникам, вітатимемо наших воїнів, які повернулися з війни.

Вхід безкоштовний: Дітям до 7 років, особам з інвалідністю, учасникам АТО за наявності відповідного документа.

Контактна особа Людмила Веспер 0673988064, 0934172269.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення