Квітне сад - Персональна виставка Любомира Мартинюка

Квітне сад - Персональна виставка Любомира Мартинюка

19 липня о 18.00 у арт-просторі Lera Litvinova Gallery відбудеться відкриття персональної виставки Любомира Мартинюка «Квітне сад». Арт-простір Lera Litvinova Gallery влаштовує різноманітні арт-проекти як в Україні, так і за кордоном та організовує виставки українських митців, прагнучи познайомити поціновувачів мистецтва з сучасними художниками та їх баченням світу в умовах мінливості суспільства.

Любомир Мартинюк відомий не просто як автор, що має відточену техніку і прекрасну школу живопису - в своїй творчості він створює унікальне бачення природи. Потужні і динамічні скульптурні мазки художника роблять натюрморт живим, спростовуючи саму назву nature morte.Полотна митця експонуються у різноманітних галереях та музеях України і Європи. Його роботи зберігаються в приватних колекціях на Батьківщині та за кордоном. Любомир виступає активним учасником та організатором пленерів як для початківців, так і для відомих художників, а також постійно бере участь у благодійних проектах.

Кожен з художників говорить про любов до природи за допомогою своєї творчості, для Любомира Мартинюка це захоплення та відданість її красі. У своїх картинах автор плекає кожну пелюстку, кожну квітку, кожне деревце, він майстерно вимальовує живописність і різнобарв’я навколишнього світу.

Куратором проекту виступає Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер та директор Lera Litvinova Gallery: «Натюрморт завжди був незвичайним жанром. Перші його прояви зустрічаються в художньому мистецтві ще за часів Візантійської імперії, з того часу він пройшов багато перетворень і на сьогодні є одним з найцікавіших жанрів як для глядача, так і для художника».

«Картини здатні надихати і приносити радість, змінювати настрій і заспокоювати, приносити задоволення і відволікати від буття, вони повинні викликати у глядача емоцію та відгук - це найголовніше» - Галина Шабшай, директор Shabshai Upgrade System, член Міжнародної Асоціації Енне-типології IEA (Каліфорнія).

Керуючий партнер юридичної компанії K&K LAW COMPANY, що виступає офіційним спонсором події, Андрій Кравець, зазначає: «Ніщо так не охарактеризує людину, як її творчість, вона окриляє, змушує думати і мріяти».

Адреса: м. Київ, вул. Звіринецька, 47.
Вхід на виставку вільний.
Контакти організаторів та для акредитації на відкриття: (050) 033-33-17.

Коментарі до події
Дивись інші події Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook