Шрифти на дисплеях - Лекція Миколи Ковальчука

Шрифти на дисплеях - Лекція Миколи Ковальчука

Микола Ковальчук - дизайнер книжок, дослідник естетики, семіотики й технології шрифтів та композиції тексту. За 12 років роботи в галузі видавничого дизайну підготував кілька сотень видань для різних видавництв та незалежних проєктів. Наразі співпрацює з видавництвами ArtHussКомораYakaboo. Експерт із роботи з Adobe InDesign.

Завдяки розвитку шрифтових форматів і вдосконаленню браузерів та операційних систем покращується не тільки якість відображення шрифтів на дисплеях, змінюються самі принципи типографії - дизайн тексту стає динамічним! 

Раніше основною технологічною проблемою було збереження оригінального дизайну; тепер питання в тому, як зробити адаптивними не тільки верстку тексту, але й вигляд шрифтів. Шрифти зі змінною вагою, шириною, формою, комбінацією кольорів та алгоритмами всередині вже доступні, треба тільки розібратися з практичним використанням - ось основна технологічна проблема наразі. 

Під час лекції обговоримо принципи будови і роботи динамічних шрифтів, а також розглянемо низку захопливих прикладів проєктування та використання шрифтів на дисплеях.

Обговоримо:

- Хінтування та відображення шрифтів на дисплеях; 
- Технологія веб-шрифтів, локальне та віддалене використання;  
- Варіативні шрифти і принципи інтерполяції;
- Багатошарові кольорові шрифти та HTML+CSS;
- Розрахункові шрифти для візуалізації даних.

БУДЕ ЦІКАВО: для всіх, хто працює зі шрифтами.

Мова виступу: українська.

Реєстрація - ТУТ

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення