Like Київ. 40 найгарніших місць Києва від гіда та фотографа

Like Київ. 40 найгарніших місць Києва від гіда та фотографа

Вони знають Київ, як ніхто інший. Для них столиця – це робочий офіс, в якому вони проводять ледь не весь свій час. Daria Myronets – професійний фотограф, яка знайома з усіма найкращими локаціями для портретних, сімейних фотосесій, у 2017 році відзняла фотопроект про місця для пікніків, сфотографувала близько сотні різних архітектурних об’єктів для свого блогу та на замовлення.

Sofia Hrabovetska – одна із топових гідів Києва, відома як гід у капелюшку, засновниця агенції Walk&Talk. На її екскурсіях гості ласують київським тортом, купують картини, торгуються на ринках, і навіть, буває, просять руку і серце. Їй довіряють такі компанії як Google Ukraine, IKEA, Jysk, Ring, Amazon, Johnson&Johnson та ін. Вже два роки дівчата співпрацюють, проводять спільні фотоекскурсії Києвом та просто дружать. За цей час у них зібралося багато фотографій та цікавих історій, якими вони вирішили поділитися з вами на цій зустрічі. Протягом бесіди ви дізнаєтесь та побачите на фото: - Коли і як у Києві з’явилися фотографи та фотоательє; - Топ кращих місць для фотосесії в Києві та його околицях; - Insta-локації Києва.

Всі, хто зареєструється та оплатить участь, отримають після події pdf-файл з адресами та фото 40 найгарніших локацій Києва. БОНУС! Розіграш сертифікату на фотоекскурсію серед усіх, хто завітає на вечір.

Коментарі до події
Розклад
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook