Молодіжна тусовка: Твори простір поза межами можливого

Молодіжна тусовка: Твори простір поза межами можливого

Працюєш над крутими соціальними проектами? Активно береш участь в житті своєї школи, університету чи громади? Мрієш про кращу Україну та втілюєш ці мрії? Думаєш глобально, а дієш локально? Звучить, наче точно про тебе? Або про того, ким прагнеш стати? Тоді запрошуємо на Молодіжну тусовку: Твори простір поза межами можливого 8-го грудня в Києві. Жити і діяти в заданих координатах можуть всі, та лише одиниці здатні розгледіти саму систему координат та мислити глобально. Зберемось разом у пошуку нових ідей та цікавих людей, щоб дослідити можливості та випробувати себе.

Де? м. Київ, вул. Дорогожицька, 8, UBI Конференц Хол (м. Дорогожичі).

Коли? 8 грудня, субота 10.00 - 22.00.

На тебе чекають: - мотиваційні промови від крутих спікерів; - дебатний турнір, в якому кожен може взяти участь; - інтерактивна командна гра; - зірковий гість, який відповість на ваші запитання; - безліч знайомств та спілкування з однодумцями; - вечірка та DJ сет! Розкажи нам про себе, свою діяльність і чому саме ти маєш відвідати захід. Відібрані учасники отримають запрошення. Вихід за межі - це можливість до росту. Чи готовий ти вийти за межі та прийняти цей виклик? Реєстрація до 28-го листопада включно!

 Для відібраних учасників участь у молодіжній тусовці безкоштовна. Вхід за іменними запрошеннями. Захід реалізується Центром політичних студій та аналітики «Ейдос» в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook