Фортепіанні концерти Вольфганга Амадея Моцарта

Фортепіанні концерти Вольфганга Амадея Моцарта

Всі анонси від: Національна філармонія України

15 листопада в Національній філармонії України виступить Юрій Кот, який виконає фортепіанні концерти Вольфганга Амадея Моцарта. Супровід здійснить філармонійний оркестр під орудою Ігоря Палкіна.

У XVIII столітті жанр інструментального концерту мав надзвичайний попит. Концерт завжди цікавив Моцарта, який вів активну виконавську діяльність. Цього вечора звучатимуть три із майже трьох десятків фортепіанних концертів Моцарта. Відомо, що власні перші чотири концерти маленький Моцарт написав у віці 11 років, а найбільш плідним періодом для фортепіанних концертів були 1782-1786 роки. Адже, у цей час композитор переїхав до Відня, де постійно виступав у світських салонах і при імператорському дворі, а ще влаштовував «академії». Це – своєрідні авторські концерти, де виступав у ролі виконавця, диригента і композитора. Так було створено 15-ть концертів, враховуючи й 21-й.

Із поціновувачів класичної музики складно уявити собі того, хто не любить музику Моцарта. Сьогодні вона – дуже популярна: і оперна, і симфонічна, і камерна. Зокрема, для фортепіанної музики Моцарта характерна особлива яскравість образів, як і в його операх, що вимагає максимально рафінованої майстерності виконання.

ВОЛЬФГАНГ АМАДЕЙ МОЦАРТ.

Концерти для фортепіано з оркестром № 1, № 11, № 21.

Академічний симфонічний оркестр
Національної філармонії України

Диригент – ІГОР ПАЛКІН.

Соліст – ЮРІЙ КОТ (фортепіано).

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення