MOZGI у Києві

14 лютого, коли в повітрі б'ють розряди жарких емоцій і все навколо насичене полум'ям почуттів, приходьте в Stereo Plaza на довгоочікуване MOZGI Big Show.

Потужний драйв і гарний настрій - забезпечені!
 
Найромантичніший вечір року ви проведете в компанії справжніх супер-зірок, учасників популярного проекту MOZGI. Вас гарненько розкачають круті танцювальні хіти «Аябо», «Ножомпо» та інші атмосферні роботи музикантів.
 
Тільки-но з'явившись на музичному небосхилі, MOZGI заявили про себе голосно і зухвало. Їх музика - це суміш фольклору і танцювального електросаунда. У денс-треках проекту об'єднані ритми і потужні біти Заходу, а також етнічне звучання Сходу (а це, як відомо, - справа тонка!). У всьому цьому самі учасники групи бачать стиль, якому дали жартівливе ім'я «електро-шаурма». Що ж, MOZGI - це дійсно ритмічно і смачно. А покуштувати це екзотичне блюдо бажають дуже і дуже багато. Швидше замовляйте квитки!

Сьогодні Потап, Позитив і Дядя Вадя представляють, без перебільшення, найкращий сольний денс-проект на теренах СНД. Кожен з них - не тільки супер-зірка шоу-бізнесу, але ще і - справжній чоловік. І головна ідея, яка об'єднує проект, - справжні чоловіки можуть все! Вони брутальні і ввічливі, харизматичні і серйозні. Їх вабить жіноча краса, якої вони схиляються і заради якої готові на багато що.
 
Вас чекає зустріч з трійкою яскравих артистів, які знають, як створити для вас незабутню атмосферу. Спробуйте підбадьорливий терпкий фреш зі звуків та емоцій, приходьте!

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook