Він і Вона - Театралізований концерт

Він і Вона - Театралізований концерт

Театралізований концерт «Він і Вона» за однойменним твором Ольги Кобилянської - це легка та вишукана романтична історія, яка звучатиме під щемливий та інтимний акомпанемент бандури.

Вона – меланхолійно-романтична, сильна і, водночас, ніжна, емансипована і патріотична. Вважає, що «чоловік – то щось таке, що його треба побороти».
Він – значущий та значимий, розумний та вихований, гордий та дещо зверхній. Твердо переконаний, що «не з тих, що сивіють через жінку».

«Він і Вона» – це історія кохання, яке почалося з випадкових зустрічей у парку. Двоє різних за світоглядом людей зійшлися тільки в одному, але вагомому принципі: тільки б не поступитися своєю гідністю протилежній статі та залишитись зверху. Цією ідеєю одержимі обоє – як Він, так і Вона. Тож через цю впертість та непоступливість виникає чимало внутрішніх терзань і непорозумінь у їхніх подальших стосунках. Вечір за вечором відбувається трансформація героїв: від незалежності та суперечок до взаємоповаги та ніжності.

Емоційні монологи героїв наодинці та жартівливі діалоги при зустрічі, переплетені піснями, в яких відкриваються справжні бажання та страхи героїв. У музичній повісті звучатимуть пісні українських композиторів ХХ століття: як відомі, так і малознайомі глядачеві.

Над створенням працювали:
Режисер – Тетяна Гнатюк

 

Ролі виконуватимуть:
Він – Віталій Іванов (тенор)
Вона – Наталія Логощук (сопрано та гра на бандурі)

Кількість місць обмежена через карантин, тому обов'язкова реєстрація 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення