Королева ночі - Оля Полякова з концертом на біс

Королева ночі - Оля Полякова з концертом на біс

Зустрічайте головну блондинку України! Українська співачка Оля Полякова підготувала концерт на біс "Королева ночі"! Він відбудеться у Палаці Спорту 26 жовтня. Початок - о 19.00. Вартість квитків становить від 399 гривень.

Харизматична Оля Полякова підготувала для своїх шанувальників унікальну шоу-програму з великою кількістю сюрпризів - "Королева ночі". Від її співу та шаленої енергетики не встоїть ніхто!

"Тепер Оля Полякова презентує нову програму, створену із застосуванням високих технологій і що відображає новітні режисерські рішення. Буде ще більше вражаючих постановок, неймовірних образів і живого гумору. Чудовий настрій і море яскравих емоцій - гарантовано!" - запрошують організатори.

Творчі постановки, оригінальні наряди ручної роботи, улюблені композиції та море драйву - цей концерт Ви запам'ятаєте на довго! Купуйте квитки вже зараз, бо вони розходяться, як гарячі пиріжки!

До слова, Оля Полякова - українська співачка, телеведуча, переможниця другого сезону шоу "Народна зірка". Вона народилася у Вінниці. 

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення