Парк корупції у Києві

Парк корупції у Києві

Парк корупції запрацює у Національному ботанічному саду імені Гришка 1 червня. Там з'являться 9 надувних шатрів площею 700 метрів квадратних. Парк корупції триватиме до 17 червня.

"Дізнайся, як працює топ-корупція в Україні, чим живуть корупціонери, як і хто протидіє топ-корупції і як її подолати. Інтерактивний парк для дорослих і дітей пояснює складну тему через зрозумілі образи, об'єкти, віртуальну реальність, 3D, інтерактивні панелі та інсталяції", - зазначають організатори.

Графік роботи:
Вт-Пт 10:00 - 20:00.
Сб-Нд 09:00 - 20:00.

Вхід до парку - безкоштовний. 

Вартість вхідного квитка у Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка:
- для дорослого - 50 грн;
- для дітей шкільного віку - 20 грн;
- для дітей до 7 років, пенсіонерів і відвідувачів пільгових категорій (учасники бойових дій, ветерани Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, інваліди аварії на ЧАЕС) – вхід безкоштовний.

Всі кошти, виручені за квитки, будуть направлені на розвиток ботанічного саду.

Коментарі до події (1)
  • Юлия Алексеенко 26 Червня

    Вчора був нереально приємний, пізнавальний і надихаючий вечір. Друзі запросили відвідати разом з ними #парккорупції . Назва мене не дуже надихнула, якщо чесно. Але ми погодилися, бо давно не бачилися. Ми відвідали 10 інтерактивних залів. Кожен з них цікавий і особливий по-своєму. Нам дуже пощастило, бо екскурсію нам проводила Ярослава. Хочу відмітити, що тема даного проекту для мені достатньо важка. Бо я ніколи не цікавилася політикою та корупцією. Але відчувала себе малим пташеням, яке все вище тягнуло дзьобика і періодично кліпало оченятами))) Мені настільки було цікаво, що хотілося почути і запам‘ятати кожне слово. Найбільше мені сподобалося в залі «Омріяна країна». Всередині тематична 40-ка метрова картина. І звучать голоса українців, які не розказують свої мрії. Круто те, що кожен може долучитися і записати поляку країну мріє саме він. Я не змогла цього не зробити. Тепер з нетерпінням чекатиму, щоб почути і свій голос в цій кулі. Багато цікавих історій, куча експонатів, складні конструкції і ще багато чого іншого. Це був нереально приємний, пізнавальний і надихаючий вечір. Велике спасибі всім організаторам! Дуже круто, що в нашій країні створюються такі проекти! Мрію, що колись зможу внести свій вклад в подібний поект! А поки щаслива, що побувала на найкрутішій екскурсії в моєму житті! ))Всім раджу відвідати Парк корупції. У вас є час до кінця червня. Ви не пошкодуєте! ). P. S. Я КРАПЛЯ В ОКЕАНІ, ЩО ЗМІНИТЬ СВІТ! #парккорупції #екскурсія #київ #ботанічний_сад_імені_гришка
Дивись інші громадські заходи Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook