Маленькі сенси досконалої жінки - Виставка Тетяни Король

Маленькі сенси досконалої жінки - Виставка Тетяни Король

Тетяна Король «Маленькі сенси досконалої жінки» 7 червня – 27 червня.

Таємниця, що залишається недосказаною… Цвітіння, пахощі, родючість .. Гідна поклоніння і обожнювання … Найвродливіша з усіх Вселенських квітів Вона – саме Життя… Жінка. Жінка, яку не можна купити, не можна перемогти, можна лише завоювати її увагу та прихильність. Та ,чиє життя наповнено маленькими сенсами – частинами пазлу, мозаїки, що створюють картину світу. Пізнавши які можна підкорити її серце. Маленькі секрети, потаємні захоплення, те що зачіпає струни душі, дарує спокій та натхнення… те про що знаєш лише ти. Місця, куди прямуєш за рівновагою, запахом води, смаком сонця. Тоді коли ти на одинці вслухаєшся у звуки власного серця. Тетяна Король.

7го червня о 19:00 у Zavalnyi Art Center відкривається персональна виставка Тетяни Король «Маленькі сенси досконалої жінки». У проекті буде представлено більш ніж 20 робіт різних років, об’єднаних спільною складовою – фіксацією, у властивій художнику техніці, маленьких прагнень та секретів жіночої душі. Проект пропонує глядачеві доторкнутися до світу досконалої жінки – Жінки, що поєднує в собі невичерпну силу любові, ніжності, глибинні почуття та прагнення; Жінки, що одночасно наповнена спокоєм та безмежним морем емоцій; Жінки, що відчуває рівновагу та несе гармонію у світ, даруючи красу та натхнення. «Маленькі сенси досконалої жінки» - не розкриває всіх секретів жінотства, проте підштовхує глядача до їх пошуку та усвідомлення важливості кожного моменту – тут і зараз. Зрозумівши, відчувши які, ви зможете доторкнутись до божественного начала – цілого всесвіту…

Щовихідних у рамках виставки буде проведено ряд майстеркласів по написанню картин - «Магічні піони» та «Абстрактний » під керівництвом Тетяни Король. Тетяна Король народилась у Херсонській області. Художня кар’єра Тетяни Король розпочалась з іконопису у 38 років, а згодом художника зацікавив олійний живопис. За час художньої кар’єри було проведено персональні виставки в Zavalnyi art center, Торгово-промислова палата України (за підтримки United world cultures foundation), Jewish hesed Bnei Azriel; та спільні виставки в музеї Києва, Мистецькому арсеналі, будинку Художника (спілка художників України), в рамках Kyiv Art Week та інші. Роботи художника також приймали участь у багатьох благодійних аукціонах організованих українським аукціонним домом антикваріату та витворів мистецтва «Arsani», Камалією та Мохаммад Захур та міжнародними благодійними фондами допомоги дітям. З 2017 року картина Тетяни Король «Півонії» є частиною постійної експозиції в музеї Т.Г.Шевченко в Пекіні (КНР).

Коментарі до події
Дивись інші виставки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook