Онлайн концерт для дітей: Симфонічне казка Петрик і вовк

Онлайн концерт для дітей: Симфонічне казка Петрик і вовк

28 березня, в рамках авторського проєкту музикознавиці Світлани Корецької, академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України під орудою Ігоря Палкіна через популярну казку "Петрик і вовк" класика ХХ століття Сергія Прокоф’єва познайомить дітей молодшого та середнього віку із інструментами оркестру.

Погодьтеся, звучання оркестру зачаровує від перших звуків. Сам Прокоф’єв вперше почув симфонічний оркестр, коли йому було 8. Через рік він написав власну оперу "Велетень", а у 13 вже вчився в консерваторії. Нині ж симфонічні твори Сергія Прокоф’єва – частина світової музики ХХ століття. Зокрема, "Петрик і вовк", що створено 1936-го, є своєрідною енциклопедією симфонічного оркестру. Так, особливістю цієї музичної казки є те, що теми-мелодії стали характеристиками її персонажів. Наприклад, тема флейти відтворює пташку, у партії кларнета – кішку, а фагот – характеристика дідуся.

Програма:
С. Прокоф’єв. Симфонічна казка для дітей "Петрик і вовк" для читця і симфонічного оркестру на текст Сергія Прокоф’єва. Текст читатиме заслужений артист України Борис Лобода.

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 28 березня. Початок о 12:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.
Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:
1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.
2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.
3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.
4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.
5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.
6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть, будь ласка, у службу підтримки – чат Контрамарки, який можна знайти на екрані поруч із плеєром відтворення або зверніться у приватному повідомленні на сторінці фейсбук @philukr (Національна філармонія України) із зазначенням електронної адреси, на яку Ви отримували квиток доступу.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення