Пікнік з бездомними

Молодь за мир - це коли старшокласники і студенти хочуть змінити світ, почавши з себе. Ми віримо в дружбу і саме її пропонуємо одиноким та бідним людям. Наприклад, коли роздаємо їжу бездомним: для нас важливо не просто дати бутерброд, а дізнатися ім’я та історію людини, підтримати її чи вислухати, спитати, як справи. Уявляєте, інколи бездомні плачуть, почувши питання “Як вас звати?”.

Вони дуже цінують прості моменти спілкування і дружби, коли між нами стираються бар’єри. Тому ми хочемо влаштувати ще один такий момент - літній пікнік.

Ми запросимо наших бездомних - тих, кого добре знаємо. Кожен отримає іменне запрошення. Думаємо, буде 60-70 людей на Дарниці і 80 - на Подолі (два пікніки відбуватимуться одночасно). Будемо співати, грати в карти, бадмінтон і показуху, розказувати анекдоти і їсти черешню. Звичайний незвичайний пікнік.

Запрошуємо вас допомогти!
Ви можете:

Пікнік відбудеться 15 липня, у суботу. Збираємося о 10:00

Коментувати

Дивитись всі події організатора:

Дивіться також

Блог Moemisto:

Капсульний гардероб із люксовими ак... Капсульний гардероб — це не мінімум речей, а продумана система, де кожен елемент поєднується з іншими й відповідає реаль...
Орхідея вдома: квітка, яку всі боят... Десь укорінився міф: орхідея — це для тих, хто розуміється на рослинах. Для людей із зеленим пальцем, терпінням і, бажан...
Читати всі статті