Презентація шрифтом Брайля збірки дитячих віршів Ліни Костенко

Презентація шрифтом Брайля збірки дитячих віршів Ліни Костенко

13 листопада о 17:30 у коворкінгу Chasopys відбудеться презентація ВПЕРШЕ опублікованої шрифтом Брайля збірки дитячих віршів Ліни Костенко "Бузиновий цар".

Книга вперше надрукована в Україні в паперовому вигляді за принципами універсального дизайну з рельєфними малюнками соціальним підприємством "СоцІнтел" Харківської громадської організації "Право Вибору" в партнерстві з видавництвом "Точка".

Метою презентації є привернення уваги суспільства до проблем розвитку дітей з порушеннями зору та нестачу художньої та навчальної літератури шрифтом Брайля. Заплановано розповсюдити збірку віршів "Бузиновий цар" в усі інклюзивні заклади України.

В Міжнародний день незрячих людей з порушенням зору та в контексті проекту "Майбутнє на дотик" від благодійного фонду "Школа майбутнього" ви можете долучитись до заходу як благодійний учасник.

Виручені кошти за квитки на захід будуть передані в фонд. 1 учасник допомагає надрукувати 4 книги, які будуть передані в інклюзивні заклади.

Учасники презентації:
✔ Костенко Ліна – авторка збірки;
✔ Вихованці спеціалізованої школи-інтернат № 5 для дітей з порушенням зору;
✔ Говоруха Олександра – меценат проекту;
✔ Адамчук Марта та Сопонару Ірина – акторки «Квартал 95»;
✔ Бутенко Валентина – директор Харківського центру реабілітації «Право вибору» та представник видавництва «Точка».
✔ Бойко Віктор Степанович – літератор та поет, член Союзу письменників України;
Модератор:
✔ Мовчанюк Тетяна - співзасновник благодійного фонду «Школа майбутнього».

Коли: 13.11, 17:30- 19:30
Де: Коворкінг Chasopys, вул. Льва Толстого, 3, 1 поверх.
Квиток благодійного учасника: 1000 грн (виручені кошти будуть передані на видавництво книг та розповсюдження в інклюзивні заклади).
Увага! Кількість місць обмежена.
Придбати квиток необхідно онлайн заздалегідь.
Контакт для акредитації медіа - Ольга, olha@chasopys.ua.
________________
Зустріч ініційована Благодійним фондом "Школа майбутнього" за підтримки коворкінгу Chasopys.
Благодійний фонд "Школа майбутнього" - це благодійна організація, що доповнює освітні програми мотивуючими та пізнавальними зустрічами з фахівцями різних галузей, громадськими активістами та видатними українськими діячами.
"Ми започаткували проект "Майбутнє на дотик". Проект створений для підтримки дітей та молоді з важкими порушеннями зору шляхом проведення конкурсів, освітніх лекцій, різноманітних тренінгів, зустрічей, семінарів та практикумів, підтримки друку книг шрифтом Брайля".

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення