Прогулянка «Печерський модернізм»
17 грудня 2016
з 14:00 до 16:00
Організатор: Проект "Їздець"
Тип подорожі: екскурсії
175/100 грн

Для нас «совкові» коробки – для світу архітектурне надбання. На численні прохання повторюємо прогулянку-дослідження модерністської забудови Печерська зі Львом Шевченком.

Повоєнний модернізм – стиль, що панував у світовій архітектурі і дизайні з середини 1940-х років. В СРСР і зокрема в Україні він утвердився з 1955 року, після хрущовської постанови про архітектурні надлишки. Головні ознаки цього стилю – простота і охайність у дизайні, сонячні, прозорі й легкі споруди, вільні простори. Спочатку, за часів «відлиги», радянський модернізм не відрізнявся від світового, але за часів Брежнєва трансформувався у своєрідний «імперський модернізм». Найрізноманітніші приклади цього стилю ми зможемо побачити, мандруючи київським Печерськом – районом, що став осередком української партійної еліти.

Лев Шевченко – журналіст, дослідник українського радянського модернізму і масового домобудування, автор каталогу українського модернізму у Facebook.

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.

Купити квиток можна ТУТ.

Участь в екскурсії передбачає сплату організаційного внеску у розмірі 175 грн, школярам, студентам і пенсіонерам – 100 грн.

Проект “Їздець” E-mail:yizdetz@gmail.com

Місце зустрічі: Арсенальна площа (біля входу в метро «Арсенальна»). 

 

Не знаєте чи варто піти? Прочитайте міні-огляд попередньої екскурсії "Їздця". 

Розповісти друзям
Подорожі у Києві! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp