Різдвяне дійство – "Козацька Коляда"

Різдвяне дійство – "Козацька Коляда"

Вхід на територію - 50 грн.
«Козацька Коляда» – Різдвяний фестиваль в «Мамаєвій Слободі»!

В програмі заходу 7 січня:

11:00 11:45 – Святковий Різдвяний передзвін (концерт церковних дзвонів на дзвінниці козацького храму Пресвятої Богородиці

11:45 –  Хресний хід від козацької церкви Покрова Пресвятої Богородиці до каплиці з різьбленою дерев‘яною іконою в ім‘я Божої Матері.

12:00 – святкові колядки та щедрівки на ярмарковому майдані козацького селища у виконанні хору церкви Покрова Пресвятої Богородиці «Мамаєвої Слободи».

Далі на сцені та майдані козацької Слободи Вас та Ваші родини віншуватимуть колядками фольклорні колективи та народні гурти «Рожаниця», «Терлич-трава», «Панночка-козачка», «Добривечір», а також всі охочі колядницькі ватаги, які на той час трапляться в «Мамаєвій Слободі»!

Також на Вас чекає:

–     Різдвяна шопка
–     Різдвяні розваги для дітей та дорослих
–     Майстер-класи від народних майстрів
–     Співи та танці біля вогнища
–     Катання на запряжених кіньми санях чи возі, або ж верхи на коні спільно з козаками

В той час, коли на центральному майдані фольклорні колективи й народні гурти колядуватимуть, співатимуть та танцюватимуть, біля возів відбуватиметься ярмарок народних майстрів.

На майдані, на відкритому вогні, слобідські господині жаритимуть та паритимуть усіляку всячину, а також готуватимуть для Вас старовинний шляхетський гарячий хмільний напій «Мусулєс» (глінтвейн), або ж козацький трав‘яний чай «Гербата».
Також ви зможете продегустувати традиційні хмільні українські напої козацької доби (вишняк, слив’янку, дулівку, медовуху та варенуху).

Коментарі до події
Дивись інші події для відпочинку Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook