Рукоділля. Бізнес & Хобі - Виставка

Рукоділля. Бізнес & Хобі - Виставка

ХХV Міжнародна виставка «Рукоділля. Бізнес & Хобі» для зручності експонентів та відвідувачів розподілена на такі тематичні алеї, як «Хобі маркет», «Чарівний бісер», «Фелтинг та Арт текстиль», «Зв’язано з любов’ю», «Печворк» та «Арт хендмейд»..

Головний торговельний майданчик виставки «Хобі маркет» відведено для оптово-роздрібних компаній-виробників та магазинів товарів для рукоділля та творчості для презентації, огляду новинок сучасного ринку рукоділля, а також продажу широкого спектру матеріалів, аксесуарів та інструменті для різноманітних напрямків хобі.

В зонах «Чарівний бісер», «Фелтинг та Арт текстиль», «Зв’язано з любов’ю», «Печворк» та «Арт хендмейд» майстри й дизайнери представлять авторські колекції прикрас, одягу, взуття та аксесуарів на будь-який смак.

Заплановано проведення традиційних та нових конкурсів – конкурс авторської біжутерії «Чарівних бісер. Біжутерія для «Lady Modern», конкурс дитячої творчості «Чарівний бісер. 4 Стихії: Земля, Вода, Повітря та Вогонь», конкурс «Мій улюблений квілт», конкурс фелтинга та в’язання «Конкурс Одного Плаття». Переможці серед учасників конкурсів отримують призи від організаторів виставки.

Для малого та середнього бізнесу індустрії рукоділля організатором запропонована ділова програма, яка включатиме бізнес-семінари та лекції від інформаційних бізнес-партнерів, тренінги, а також майстер-класи від майстрів та творчих студій.

Як завжди, на головній сцені виставки для всіх охочих запланована цікава та захоплююча програма: покази колекцій авторської біжутерії, одягу та аксесуарів майстрів та дизайнерів, виступи творчих колективів, презентації та багато іншого.

Відвідування виставки для кожного - це можливість зануритися в безмежний світ рукоділля, мистецтва та творчості, познайомитися безпосередньо з майстрами та дизайнерами, придбати вподобані роботи та безліч матеріалів для рукоділля та хобі.

Чекаємо на вас!

Місце проведення: МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15 (м. Лівобережна).

Години роботи: 05-06 листопада з 10.00 по 19.00; 07 листопада з 10.00 по 17.00.

Заявки для участі!

Коментарі до події (2)
  • Deryll Dixon 18 Березня

    Жлобье. Я хочу приобрести товары и еще и за вход должна платить. Пусть подавятся

    Юрий Шуманский Deryll Dixon 10 Вересня

    не волнуйтесь так. всем всё возвращается.
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення