Соціально-виставковий проект «Звідки беруться дорослі»

Подія минула
Соціально-виставковий проект «Звідки беруться дорослі»
Соціально-виставковий проект «Звідки беруться дорослі» + 1 фото

Відкриття – 6 вересня о 12:00. 
Звідки беруться дорослі? Це питання рідко отримує належний адресат і тому часто відкидається як безглузде. Але в ньому захована дуже важлива проблема нашого часу – виховання та створення умов для розвитку дітей.

Виставка Валерія Лейка має за мету показати, що і як впливає на формування наших дітей. Перш за все, те, яким чином діти сприймають ту чи іншу інформацію в різних формах. Також експозиція пояснить важливість участі батьків у формуванні дитячої свідомості. В свою чергу, діти, зможуть побачити, що речі, з якими вони проводять час змінюють їх і не завжди в кращий бік.

Експозиція виставки представить іграшки, книжки та інші предмети, які подають позитивний та негативний впливи на дітей та наочно продемонструє, яким чином виробники маніпулюють вмістом продукції для  впливу на дитячу свідомість. На простих прикладах ви зрозумієте як, на перших погляд, нешкідливі забавки несуть позитивний та негативний вплив на свідомість дитини – впливають на визначення їх цінностей та життєвих орієнтирів.

На думку пана Лейка нині йде боротьба за свідомість дітей. «Ставлення до дітей багато в чому визначає те, яким буде майбутнє. Інколи в мене складається враження, що батьків переконали в тому, що діти в спромозі самотужки розібратися з собою. Я би хотів попередити таке байдуже, безтурботне та безвідповідальне ставлення батьків продемонструвавши різні наслідки подібного ставлення та викривши огидну суть деяких забавок, якими займають дітей» – зазначив він.

Окрім основної експозиції, буде представлена серія фото, на яких зображені діти, чиє життя змінилося після відвідування попередніх виставок пана Лейка. Цей додаток є важливою ілюстрацію того, що діти відкриті до діалогу та завжди здатні на більше!

Валерій Лейко народився в Харкові в 1965 році. Закінчив Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна. За спеціальністю – історик. Із 1985 року займається педагогічною діяльністю – проводить лекції, майстер-класи, квести, вікторини, експедиції тощо. Провів в Україні понад два десятки виставок. Автор більше 200 публікацій на тему виховання дітей. У 2013 році його проект «Світ дитинства» зайняв перше місце в номінації «Найкраща громадська ініціатива» за версією громадської організації «Громадські Ініціативи».

 

Запрошуємо ваших дітей відвідати безкоштовні інтерактивні лекції від Валерія Лейка 6 та 7 вересня о 12:30.

 

                                                                                                         

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@dolesko.com.

 

Події по темі:
Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Дивись інші події
Выставка "АГРО-2017" на ВДНХ
Виставки Выставка "АГРО-2017" на ВДНХ
Ср. 07 Червня 10:00 - 17:30
Царство Флори
Виставки Царство Флори
Пн. 29 Травня 10:30 - 17:30
Найбільша колекція сувенірних унітазів у світі
Виставки Найбільша колекція сувенірних уніта...
Пн. 29 Травня 10:00 - 18:00
Поставити на мапу. Київ 1:1535
Виставки Поставити на мапу. Київ 1:1535
Пн. 29 Травня 10:00 - 18:00
Виставка офортів В'ячеслава Снісаренка
Виставки Виставка офортів В'ячеслава Снісаре...
Пн. 29 Травня 10:00 - 23:55
Співоче поле: Японія очима України
Виставки Співоче поле: Японія очима України
Пн. 29 Травня
Beermaster Day
Виставки Beermaster Day
Сб. 10 Червня 11:00 - 21:00
Зброя та безпека 2017
Виставки Зброя та безпека 2017
Вт. 10 Жовтня
Блог Moemisto
День Киева. История праздника
День Киева. История праздника В 2017 г. столица Украины отметит 1535-й день рождения. На самом деле по этому поводу есть много версий. Но принято счит...
Киев. Годы войны
Киев. Годы войны Вторая мировая война началась в 1939 году, в Киев она пришла в 1941... Специально к 9 мая редакция moemisto.ua  подгото...
Київські зони відпочинку для пікніка
Київські зони відпочинку для пікнік... Сезон пікніків відкрито! Спеціально для цього Київзеленбуд облаштовує в парках і скверах зони для відпочинку.