Соціально-виставковий проект «Звідки беруться дорослі»

Подія минула
Соціально-виставковий проект «Звідки беруться дорослі»
Соціально-виставковий проект «Звідки беруться дорослі» + 1 фото

Відкриття – 6 вересня о 12:00. 
Звідки беруться дорослі? Це питання рідко отримує належний адресат і тому часто відкидається як безглузде. Але в ньому захована дуже важлива проблема нашого часу – виховання та створення умов для розвитку дітей.

Виставка Валерія Лейка має за мету показати, що і як впливає на формування наших дітей. Перш за все, те, яким чином діти сприймають ту чи іншу інформацію в різних формах. Також експозиція пояснить важливість участі батьків у формуванні дитячої свідомості. В свою чергу, діти, зможуть побачити, що речі, з якими вони проводять час змінюють їх і не завжди в кращий бік.

Експозиція виставки представить іграшки, книжки та інші предмети, які подають позитивний та негативний впливи на дітей та наочно продемонструє, яким чином виробники маніпулюють вмістом продукції для  впливу на дитячу свідомість. На простих прикладах ви зрозумієте як, на перших погляд, нешкідливі забавки несуть позитивний та негативний вплив на свідомість дитини – впливають на визначення їх цінностей та життєвих орієнтирів.

На думку пана Лейка нині йде боротьба за свідомість дітей. «Ставлення до дітей багато в чому визначає те, яким буде майбутнє. Інколи в мене складається враження, що батьків переконали в тому, що діти в спромозі самотужки розібратися з собою. Я би хотів попередити таке байдуже, безтурботне та безвідповідальне ставлення батьків продемонструвавши різні наслідки подібного ставлення та викривши огидну суть деяких забавок, якими займають дітей» – зазначив він.

Окрім основної експозиції, буде представлена серія фото, на яких зображені діти, чиє життя змінилося після відвідування попередніх виставок пана Лейка. Цей додаток є важливою ілюстрацію того, що діти відкриті до діалогу та завжди здатні на більше!

Валерій Лейко народився в Харкові в 1965 році. Закінчив Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна. За спеціальністю – історик. Із 1985 року займається педагогічною діяльністю – проводить лекції, майстер-класи, квести, вікторини, експедиції тощо. Провів в Україні понад два десятки виставок. Автор більше 200 публікацій на тему виховання дітей. У 2013 році його проект «Світ дитинства» зайняв перше місце в номінації «Найкраща громадська ініціатива» за версією громадської організації «Громадські Ініціативи».

 

Запрошуємо ваших дітей відвідати безкоштовні інтерактивні лекції від Валерія Лейка 6 та 7 вересня о 12:30.

 

                                                                                                         

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@dolesko.com.

 

Подія від організатора:
    Валерій Лейко, громадський діяч, історик,засновник Музею дитинства (м. Харків)
Додати подію до календаря
Події по темі:
Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Дивись інші події
Мистецький проект «LUMEN» Рекомендовано
Виставки Мистецький проект «LUMEN»
Сб. 21 Січня 11:00 - 19:00
Виставка фотопроекту "Щирі"
Виставки Виставка фотопроекту "Щирі"
Сб. 21 Січня 10:00 - 21:00
"БІЛИЙ АЛЬБОМ". Скарби колекції з музейної збірки. Глава 1
Виставки "БІЛИЙ АЛЬБОМ". Скарби колекції з м...
Сб. 21 Січня 11:00 - 19:00
Новогодний калейдоскоп
Виставки Новогодний калейдоскоп
Сб. 21 Січня 10:00 - 18:00
Виставка пошкоджених ікон "Ре-місія"
Виставки Виставка пошкоджених ікон "Ре-місія...
Сб. 21 Січня 10:00 - 17:30
Джаз і Сонце
Виставки Джаз і Сонце
Сб. 21 Січня 11:00 - 19:00
Відкриття виставки "Я - реформатор"
Виставки Відкриття виставки "Я - реформатор"
Сб. 21 Січня
New Perspectives: 8 Contemporary Artist from Ukraine
Виставки New Perspectives: 8 Contemporary Ar...
Ср. 25 Січня 19:00
Блог Moemisto
Fashion Air Days. December  (фотоотчет)
Fashion Air Days. December (фотоот... 11-12 декабря в Центре современного искусства М17 прошел Fashion Air Days. December Если описать все в двух словах, т...
Любимые фильмы на Рождество
Любимые фильмы на Рождество   Порой нас всех охватывают смешанные чувства. Перед Новым годом хочется и развлечься, и поразмыслить над своей жизнь...
Новогодняя Елка Киева 1946-2016 гг. (фото)
Новогодняя Елка Киева 1946-2016 гг.... До Нового Года остаются считанные дни. На Софиевской площади уже устанавливают Главную Елку Страны 2017 года. А редакции...