Рекомендовано

СПІВОЧЕ ПОЛЕ: кінотеатр просто неба розпочав покази

У Києві з 5 червня на території Печерського ландшафтного парку розпочав свою роботу кінотеатр під відкритим небом.
"Запрошуємо киян на безкоштовний перегляд фільму. Плануємо кожні вихідні показувати нові і улюблені старі кінострічки", - зазначають організатори переглядів.
Показувати фільми будуть на екрані розміром 4 на 5 метра, причому, покази проводитимуть кожні вихідні.
Передбачена зона з м'якими пуфиками і зелена зона. 
Кінолюбителів закликають брати з собою ковдри та щось смачненьке для більш приємного перегляду фільму.
Як зазначили організатори кінотеатру просто неба,  він працюватиме до вересня. У програмі будуть як пригодницькі фільми, так і сімейні комедії, драми.
У дощову погоду покази будуть відмінені.
Початок показів о 21:00.

Також можна відвідати триденні кінопокази в кінотеатрі просто неба в Маріїнському парку (Печерськ). Програма складається із комедійного блоку, блоку романтичних фільмів та психологічних драм.

Коментувати

Події по темі:

Дивіться також

Блог Moemisto:

Орхідея вдома: квітка, яку всі боят... Десь укорінився міф: орхідея — це для тих, хто розуміється на рослинах. Для людей із зеленим пальцем, терпінням і, бажан...
День Києва 2026: Куди піти та де ві... День міста Києва щорічно відзначають в останні вихідні травня. Тому в цьому році свято припадає на 30-31 травня. Де і як...
Читати всі статті