The Best of Hans Zimmer - Концерт

The Best of Hans Zimmer - Концерт

Концерт The Best of Hans Zimmer відбудеться у Жовтневому Палаці 22 жовтня. Початок - о 19.30. Вартість квитків становить від 200 гривень.

Спеціальний гість - Національний академічний духовий оркестр України.

Диригент - Михайло Мороз.

Музичний світ Ганса Ціммера – безмежний.
Ганс Ціммер – найкращий із сучасних композиторів Голівуду. Починаючи від стрічки "Людина дощу", фільми з його музикою – найпопулярніші кіношедеври.
Всю його музику складно виконати у програмі одного концерту. Зокрема, у концерті звучатимуть саундтреки до фільмів "Гладіатор", "Пірати Карибського моря", "Темний лицар", "Інтерстелар" та до мультфільму "Король Лев", які стали найулюбленішими серед глядачів в історії всього кінематографу. Адже, програма цього концерту відтворює назву "Ганс Ціммер. Найкраще"
Музика Ганса Ціммера вражає емоційною чуттєвістю та ефектністю звучання, які дозволяють глядачу стати майже співучасником подій кожного кінофільму.
Перегляньте на екрані фрагменти із ваших найулюбленіших фільмів, музику до яких написав Ганс Ціммер. Запевняємо, живий звук саундтреків Ціммера у виконанні Національного академічного духового оркестру України занурить вас у світ неперевершених кінострічок. Переконайтесь особисто!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення