У всякого діла свій запах і смак - виставка

У всякого діла свій запах і смак - виставка

Виставка "У всякого діла свій запах і смак" проходитиме у Музеї "Київська картинна галерея" з 28 березня до 1 травня. Початок - о 10.00. Вартість квитка - 60 грн; квиток для студентів - 20 грн; квитки для учнів, або пенсіонерів - 10 грн.

Глядачі побачать твори з колекцію музею. Загалом буде 80 творів живопису, графіки, скульптури та декоративно-ужиткового мистецтва.

Виставка розповідає про ремесла та професії, пов’язані з різними етапами розвитку людської цивілізації протягом ХІХ та ХХ століть.

"Ви зможете подивитися очима знаних та маловідомих художників на представників зниклих або забутих професій (скринькар, візник, лахмітник, лампівник, рознощик), зануритись у світ творчих професій (музикантів, художників, акторів, танцюристів), побачити представників багатьох сучасних професій (рибалки, штукатури, ткалі, метробудівниці)", - додають організатори.

У програмі - твори Б. Патерсена, О. Варнека, О. Реджіо, П. Сведомського, О. Орловського, З. Серебрякової, Б. Кустодієва, М. Реріха, В. Сурикова, Є. Лансере, І. Гінцбурга, Т. Яблонської та багатьох інших.

Коментарі до події
Дивись інші виставки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook