Весільна Україна

До Свята Покрови у Національному заповіднику «Софія Київська» відкриється виставка «Весільна Україна». Відвідувачам покажуть, чим прикрашали оселю, що ставили на стіл, як вбиралися наречені та багато-багато іншого. Мета проекту – показати багатство та колорит традиційного українського весілля. Спеціально для мистецького проекту організатори здійснили експедицію Україною, а також вивчили тисячі старих фото, щоб
якомога точніше візуалізувати кожну деталь улюбленого свята українців.
Інсталяції «Весільної України» відтворять головні етапи весільного обряду. Крім окремих тематичних зон, на експозиції представлять унікальні весільні вінки та вбрання, а також колекцію намиста з натурального каміння.
Вишукані аксесуари можна буде приміряти і сфoтографуватися на згадку в спеціально облаштованій фотозоні. Довершуватиме атмосферу серія картин, написаних з чорно-білих весільних фотографій минулих століть. На полотнах – молоді з дружками в традиційних народних строях.
Не проґавте можливості побачити все на власні очі, та дізнатися усі тонкощі давніх традицій, адже етновесілля – головний тренд весільної моди.

Коли: 14.10.2017 – 30.11.2017
Де: Національний заповідник «Софія Київська», музей «Брама Заборовського» (вул. Володимирська, 24, Київ).
Подія у Facebook
Деталі: (066) 463-88- 40

Коментарі до події
Дивись інші виставки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook