Відкрита зустріч з українським художником Дмитром Ковалем

Відкрита зустріч з українським художником Дмитром Ковалем

Мистецтво споконвіку відігравало надважливу просвітницьку роль у суспільному просторі. XXI сторіччя ознаменоване невпинним розвитком інформаційних і наукових технологій, просвітницьку функцію, здавалося б, перехоплено... Проте, вічне залишається вічним. Сьогодні соціум як ніколи потребує зміцнення та імплементації духовних цінностей. Від прадавніх часів і донині саме шляхом творчості людство намагається осягнути неосяжне, омріяне, довершене. Процес пошуку краси за допомогою мистецтва - це необхідний етап емоційного розвитку сучасного суспільства.

Яскравим представником саме такого, піднесеного і глибокого живопису, постає молодий український художник - Дмитро Коваль.

Змалечку обравши творчість справою свого життя, митець пройшов насичений освітній шлях від художньої школи до Академії мистецтв. Природній хист, а також жага до вдосконалення і постійного розвитку дозволили йому навчитись віртуозно маневрувати у своїх роботах за допомогою поєднання багатовікової культурної спадщини з власними новаторськими знахідками; привносити в устояні традиції свою індивідуальність.

Розпочавши мистецький шлях у якості художника-реаліста, з часом Дмитро Коваль почав збагачувати свій творчий доробок все більшою кількістю імпресіоністичних і абстрактних полотен. Автор не боїться експериментувати і вбачає в процесі творчого пошуку аналогію з невідворотною еволюцією фізичної картини світу. Наразі основними напрямками у творчості Дмитра Коваля залишаються імпресіонізм і пуантилізм.

Послужний список митця налічує близько п'ятдесяти групових всеукраїнських і міжнародних виставок, з яких дві - персональні. Він є лауреатом декількох державних премій. В 2019 році став володарем гранту Президента України для видатних діячів в галузі мистецтва. Вважається одним з найкращих сучасних імпресіоністів країни, а його твори широко відомі поціновувачам мистецтва як на Батьківщині, так і за кордоном.

Український художник Дмитро Коваль народився 23 жовтня 1990 року у місті Хотин, що на Буковині. У 2016 році закінчив з відзнакою майстерню станкового живопису професора В.І.Гуріна. З 2016 і донині працює творчо.
Нагороди:
2012р.- Лауреат премії ім.В. Пузиркова ( твір "Любов").
2013р. - Лауреат премії ім.В. Шаталіна (твір "Всесвіт").
2014р.- Стипендія ім.М. Мурашко.
2015р.- Лауреат премії ім.В. Зарецького ( твір "Кава-чай").
2016р.- Всеукраїнський конкурс "Talent Energy Fest", 1 місце.
2018р.- Лауреат премії ім.М.Дерегуса (Цикл творів " Українська молитва").
2018р.- Всеукраїнське трієнале живопису "Art-nova", 2 премія.
2019р.- Грант Президента України для видатних діячів в галузі мистецтва.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення