Відкриття 163-го концертного сезону у Філармонії

Усіх запрошують на відкриття 163-го концертного сезону у Національній філармонії України!

На сцені виступить Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України.

Серед виконавців:

- Теодор Кухар диригент

- Фанья Лі фортепіано Тайвань

Програма:

 

Джордж Ґершвін – Кубинська увертюра

Борис Лятошинський – Симфонія № 4, op. 63

I. Andante sostenuto e maestoso

II. Lento tenebroso

III. Allegro molto risoluto

ІІ відділ

Джордж Ґершвін – Концерт для фортепіано з оркестром

І. Allegro

ІІ. Adagio - Andante con moto

ІІІ. Allegro agitato

Джордж Ґершвін – Симфонічна картина «Поргі та Бесс», аранжування Р. Р. Беннетта

 

Коли: 8 серпня о 18.00.

Вартість квитків становить від 400 гривень.

Коментувати

Дивитись всі події організатора:

Події по темі:

Дивіться також

Блог Moemisto:

Орхідея вдома: квітка, яку всі боят... Десь укорінився міф: орхідея — це для тих, хто розуміється на рослинах. Для людей із зеленим пальцем, терпінням і, бажан...
День Києва 2026: Куди піти та де ві... День міста Києва щорічно відзначають в останні вихідні травня. Тому в цьому році свято припадає на 30-31 травня. Де і як...
Читати всі статті