Відкриття персональної виставки Олексія Сая "Temporary"

Відкриття персональної виставки Олексія Сая "Temporary"

Всі анонси від: America House Kyiv

На персональній виставці Олексія Сая “Temporary” представлені роботи з excel-art серії «Новий пейзаж». В експозиції зібрані твори з зображеннями будівництва, які створювалися протягом 10 років.

Міста регулярно змінюються, проте досить плавно та непомітно. Містобудування – це активний процес, але, з огляду на те, що він безперервний та відбувається всюди, не привертає уваги і ніби проходить повз. Забудова – це тимчасовий об’єкт, плинність якого не сприймається людьми.

 

Проект Олексія – про особливий фокус уваги до речей, що оточують людину кожного дня. Будівля, що зводиться – втілення швидкоплинності, на якій досить важко зосередитися та яку важко вхопити. Тимчасові споруди часто залишаються непоміченими в їх об’єктивності, навіть, якщо вони величезні. Художник створює зображення недобудов, щоб бачити їх вічно недобудованими, та взагалі – бачити, звернути увагу на їх своєрідність. Вкрай важливим є споглядання об’єкту в його цілісності та істинності незалежно від суб’єктивних оціночних суджень. Митець наголошує, що має бути чуттєве сприйняття естетики буття речей «тут і зараз» без проекції на минуле або майбутнє, продукування смислів та інтерпретацій.

Олексій Сай народився в Києві в 1975 р. Закінчив Київський художньо-промисловий технікум (відділення графічного дизайну) та Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури (відділення станкової графіки). Живе та працює в Києві.

Для того, щоб потрапити до Американського дому, потрібно мати при собі паспорт або посвідчення водія.

Коментарі до події
Дивись інші виставки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook