Відкриття виставки "Я - реформатор"

Відкриття виставки "Я - реформатор"

Всі анонси від: Американський дім
Подія минула
Вхід вільний

«Реформи». Це слово викликає різні асоціації, але навряд чи серед них виникне образ людини. Реформи знеособлені. Неначе їх здійснює якась бездушна машина, якою керує абстрактний «чиновник» у шаблонному розумінні, карикатурного вигляду — із потертим портфелем, в старомодному капелюсі.

Фотовиставка «Я — реформатор» ламає стереотипи. 
Тому що її герої — це управлінці, держслужбовці, керівники проектів, а не «чиновники». Це молоді, енергійні люди. Вони не ховаються за атрибутами влади. Їм не потрібний чиновницький капелюх. Навпаки, вони демонструють анахронічність, безглуздість та непотрібність цього аксесуару. Вони не спілкуються сухою та плутаною мовою бюрократії. Вони говорять чітко, просто та зрозуміло — про те, чого вже вдалося досягти, і що буде зроблено у майбутньому. Вони готові відкрито розповісти про свої захоплення, про свої правила життя. У цьому читається не тільки прагнення до реформування, а ще й готовність нести відповідальність за результат. Що ще може надихнути людину не боятися змін, а стати їхньою частиною?

Відкриття виставки - 18 січня о 18:30

Виставка триватиме до 16 лютого, 2017

Для того щоб потрапити до Американського дому при собі необхідно мати паспорт або посвідчення водія.

Графік роботи Американського дому

Вівторок - П'ятниця 12:00 – 21:00
Субота 10:00 – 18:00
Неділя - Понеділок зачинено

Телефон: 095-279-0688

Коментарі до події
Дивись інші виставки Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
День Валентина у Києві: Куди піти?
День Валентина у Києві: Куди піти? 14 лютого відзначатимемо найромантичнше свято року - День усіх закоханих. Якщо Ви ще не визначилися, де святкувати його,...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook