Над прірвою в житах - благодійна вистава

Над прірвою в житах - благодійна вистава

Всі анонси від: Театральна студія "ВІК"

10 червня 2018 року театральна студія «ВІК» в Національному центрі театрального мистецтва ім. Леся Курбаса зіграє благодійну виставу за мотивами повісті Дж. Селінджера «НАД ПРІРВОЮ В ЖИТАХ».

Прем`єра вистави відбулася 27-28 червня в Театральному центрі «ПАСІКА».

Режисер вистави (головний режисер Мукачівського драматичного театру) Євген Тищук так говорить про цю виставу: «Найзнаменитіший роман Джерома Селінджера може бути названий сучасним «романом виховання» підростаючого покоління. Перш за все, в нім важливим вважається мотив «переходу». Головний герой, шістнадцятилітній підліток Холден сам говорить, що у нього «перехідний вік», тобто проміжний час між дитинством і дорослістю. Період підліткового не сприйняття і безвідповідальності. Але не лише цей мотив обумовлює поведінку Холдена. Нам здалося дуже важливим розкрити в романі і відобразити в спектаклі ті подієві факти, які вплинули на психіку героя, на його вчинки. А далі божевільна історія, яка сталася в Різдво. Крок в доросле життя, три дні наодинці з самим собою і навколишнім світом. Неусвідомлений «похід краєм прірви». Що врятує Холдена від падіння у прірву, заставить його різко подорослішати? Що сприяє народженню божевільної мрії: «Я собі уявляю, як табунець малечі грається серед поля — кругом жито й жито, куди не глянь. Тисячі дітлахів, і довкола — жодної людини, тобто жодної дорослої людини. Крім мене, звичайно. І моя справа – ловити малюків, щоб вони не зірвалися в прірву».

Частина зібраних з вистави коштів Студія передасть Благодійному фонду «Арт Поміч» (засновники Фонду актриси ТЮГу Христина Микитин і Олена Гончарова). Це вже друга благодійна вистава Студії (11 грудня 2017 року в ТЮГу за підтримки директора театру була зіграна вже одна благодійна вистава, з якої всі гроші Фонд «Арт Поміч» витратив на допомогу хворим).

Коментарі до події
Дивись інші театральні вистави Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook