Над прірвою в житах - Вистава

Над прірвою в житах - Вистава

Всі анонси від: Театральна студія "ВІК"

Театральна студія "ВІК" знову в Центрі Леся Курбаса зіграє свою виставу за відомим на весь світ романом Джерома Селінджера. Він може бути названий сучасним «романом виховання» підростаючого покоління. Перш за все, в нім важливим вважається мотив «переходу».

Головний герой, шістнадцятилітній підліток Холден сам говорить, що у нього «перехідний вік», тобто проміжний час між дитинством і дорослістю. Період підліткового не сприйняття і безвідповідальності. Але не лише цей мотив обумовлює поведінку Холдена. Нам здалося дуже важливим розкрити в романі і відобразити в спектаклі ті подієві факти, які вплинули на психіку героя, на його вчинки. А далі божевільна історія, яка сталася в Різдво. Крок в доросле життя, три дні наодинці з самим собою і навколишнім світом. Неусвідомлений «похід краєм прірви».

Що врятує Холдена від падіння у прірву, заставить його різко подорослішати? Що сприяє народженню божевільної мрії: «Я собі уявляю, як табунець малечі грається серед поля — кругом жито й жито, куди не глянь. Тисячі дітлахів, і довкола — жодної людини, тобто жодної дорослої людини. Крім мене, звичайно. І моя справа – ловити малюків, щоб вони не зірвалися в прірву».

Режисер вистави - Євген Тищук. 

Коментарі до події
Дивись інші театральні вистави Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook