Виставка Альбіни Ялози «Біль білила»

Виставка Альбіни Ялози «Біль білила»

Всі анонси від: Арт-центр «Я Галерея»

У новому проекті «Біль білила» Альбіна Ялоза повідує про біль друком на хустках, що виводить її у додатковий нестійкий, проте вже добре відомий художниці, простір – поле релігійного мистецтва.

Після виставок «По той бік» (Я Галерея, Київ, 2014) і «Високий друк» (Галерея сучасного мистецтва УКУ, Львів, 2015; Чернівецький обласний художній музей / Галерея «Sweetарт – Знання», Чернівці, 2015), в яких Ялоза пропонувала власний погляд на центральні євангельські сюжети, послуговуючись зворотними сторонами і вцілілими фрагментами дерев’яної скульптури у якості прообразів, мисткиня зміщує центр уваги – з канонічного корпусу історій на побутове християнство.

У ситуації сучасного мистецтва, де «релігійний зміст роботи ігнорується або списується як дещо настільки особисте, що немає сенсу про нього говорити», Ялоза приховує, виокремлює і розділяє складові цілісного образу так, що його – цей релігійний зміст – за потреби можна лишити непоміченим. Проте він там є.

Відкриття проекту за участю автора відбудеться у середу, 1 лютого, з 19:00 до 21:30, в арт-центрі Павла Гудімова Я Галерея.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення