Виставка африканських фіалок і рослин-хижаків

Виставка африканських фіалок і рослин-хижаків

Київський міський Будинок природи та секція «Сенполія» запрошують киян і гостей столиці на виставку африканських фіалок і рослин-хижаків.

На виставці будуть представлені: діанеї, росянки, непентеси, жирянки, мухоловки та інші. У природних умовах  рослини-хижаки живуть у воді прісних водоймищ, на заболочених луках і болотах, в торфіпіску, тобто на субстратах, бідних з'єднаннями азоту. Ці рослини мають не тільки незвичний вигляд, але вони відрізняються між собою різними засобами приваблювати комах. Всі рослини підходять для вирощування у кімнатних умовах. Доглядати за ними не важко: потрібне сонячне підвіконня, очищена вода для поливу, для деяких рослин - прохолода взимку.

Окрім цих рослин на виставці будуть також атмосферні тілландсії. Ці епіфіти не потребують висадки в ґрунт, бо ростуть на коренях, корі та гілках дерев. Їх достатньо регулярно обприскувати теплою водою.

Тим, хто бажає подивитись, або придбати рослини запрошуємо завітати на виставку 14-17 березня з 11-00 до 18-00 години. У неділю виставка працює до 17-00.

Вхід на виставку вільний.

 Місце проведення: Київський міський Будинок природи.

Адреса проведення: вул.Рогнідинська,3 (ст.М»Палац спорту»).

Час роботи з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook