Виставка африканських фіалок у Києві

Виставка африканських фіалок у Києві

Подія минула
Вхід вільний

Любителів сенполій запрошуємо на чергову виставку улюблених кімнатних рослин. Помічено, що спілкування з африканськими фіалками здатне знижувати температуру і зцілювати. Адже, споглядаючи на квітучі галявини на своєму підвіконні, або на виставці, місце хандри та депресії займають захват і розчулення.

На цій виставці ми розповімо про незвичні типи африканських фіалок - трейлери, які можуть рости ампельними формами і квітувати практично безперервно. Для бажаючих долучитись до гурту шанувальників цих рослин ми запропонуємо, як завжди, різноманітні сорти в листочках та маленьких рослинках, горщики, добриво, грунт та засоби захисту від шкідників.

На виставці можна отримати консультації по догладу і прийняти участь в експрес майстер-класах по вирощуванню сенполії з листочка. В перший день виставки 19 квітня бажаючі зможуть прийняти участь в голосуванні на кращу фіалку виставки. Серед відвідувачів, чия рослина набере найбільшу кількість голосів, буде розіграно приз – комплект з 10 листкових живців і брошюра по вирощуванню.

Місце проведення: Київський міський Будинок природи Адреса проведення: вул.Рогнідинська,3 (ст. М Палац спорту). Час роботи з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00. 

Вхід - вільний.

Коментарі до події
Дивись інші виставки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook