Виставка "Любити Життя". Живопис Iрини Данiшевської

Виставка "Любити Життя". Живопис Iрини Данiшевської

Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва.

Ірина Данішевська – чисті миттєвості живого Життя. Народилася в Києві. Вища освіта, психолог. Працювала за фахом 25 років. Коли мала певні професійні здобутки: керівництво приватним навчальним закладом (10 років), навчання керівників і персоналу у великих компаніях, зрозуміла, що гроші – це не головне у житті. Замислилася над своєю місією у цьому світі. Маючи дорослого сина, досвід виховання чужих дітей, не полишали думки про власний сенс життя як жінки. Бажання висловити свою любов до життя, привело до захоплення живописом. Першу свою роботу написала рік тому. За цей короткий час створила 55 полотен.

«Мій мистецький підхід є дзеркалом мого ставлення до життя, яке формувалося довгі роки. Я усвідомила своє життєве кредо: наповнювати світ красою і надихати інших. Мені подобається створювати на полотнах такі сюжети, в яких хочеться знаходитися. Коли я пишу картину, відчуваю невимовне почуття щастя, тому що на полотні з’являється прекраснареальність, світ, у якому хочеться жити, творити, любити…»

Зі слів шанувальників Ірини Данішевської: «Мені хочеться потрапити у твої картини»; «Твої картини дарують ніжні, свіжі, чисті миттєвості живого Життя», «Поглядом Душі своєї ти даруєш невимовний Простір, напоєний енергією Любові».

Ірина Данішевська розповідає: «Першу картину «Півонії» я написала у листопаді 2015 року. Уся пристрасть до життя, усе накопичене натхнення вилилося на полотно за три години. Це був мій перший урок живопису. Я вперше працювала мастіхіном. Потім почала вчитися. Вчитися писати картини. Я шукала професійного викладача живопису. Я знайшла його! Навчаюся в студії Юлії Федюшиної (Julia Good Ideas). Відчуваю, що хочу писати щодня. Захопитися живописом мене надихнула рідна сестра Людмила Лісюченко, яка також, не маючи спеціальної художньої освіти, почала писати картини у зрілому віці. Усвідомити, що живопис – моє покликання, великою мірою допомогла мені музика. З того часу, коли у моє життя ввійшов джаз, життя наповнилося новим звучанням. Музика очищує твоє єство, напоює життєвою енергією, стирає стереотипні межі, надихає на творчість. «Музика пробуджуєвесь світ, окрилює душу, слугує польоту уяви, фантазії, дарує всьому, що існує навколо, радість життя, додає снаги, енергії, сили…», - сказав Платон. Та не зважаючи на те, що пишу картини лише один рік, я вже отримала багато відгуків. Усі говорять, що відчувають мої емоції, а картини налаштовують їх на позитивне сприйняття світу. Я розумію, що приношу людям радість, а, отже, моя місія у цьому житті реалізована, моє покликання реалізовано. Мій тато завжди вірив, що я маю здібності до живопису. Він багато в чому для мене був взірцем і наставником. Він вірив у мене, мій талант, бачив мою пристрасть до живопису і перед тим, як піти у небуття, благословив мене на успіх».

Щиро запрошуємо відвідати виставку творів Ірини Данішевської!

Вхід вільний!
Час роботи виставкових залів: Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний;
Адреса Центру Української Культури та Мистецтва: Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В (ст.м. «Контрактова площа»)

Із питань акредитації на відкриття виставки, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за № тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення