Виступ джазової зірки Anthony Strong

Виступ джазової зірки Anthony Strong

Всі анонси від: Jazz in Kiev, Caribbean Club

Продюсерський центр Jazz in Kiev представляє новий проект — серію ексклюзивних джазових концертів у Caribbean Club. Відкриє проект виступ нової британської джазової зірки Ентоні Стронга, що відбудеться цієї п'ятниці 28 жовтня.

Ентоні Стронг — англійський джазовий вокаліст і піаніст, аранжувальник і композитор. Він навчався у школі при Королівській музичній академії, школі Перселла і Guildhall School of Music and Drama. Уже в студентські роки почав свою стрімку кар'єру, як сайдмен, сесійний музикант, а також часто з'являвся на телевізійних шоу.

У 2009 році Стронг записав свій дебютний альбом "Guaranteed!", який був високо оцінений BBC Radio 2 і Jazz FM.

У 2011 році Стронг виступає на новорічному ефірі BBC в залі Savoy (Live from The Savoy Ballroom), грає з Едріаном Броуді у ролику Stella Artois «Crying Jean» і випускає свій другий альбом "Delovely". Завдяки таким успіхам, Стронг швидко стає постійним учасником музичних фестивалів Європи.

З моменту підписання контракту з французьким лейблом Naïve Records, в 2013 році Ентоні Стронг був названий британською газетою Metro "головним новим талантом", з'явився на першій сторінці щоденної національної газети Le Figaro і виступив в прямому ефірі на національному телебаченні в Німеччині, Польщі, Туреччині та Португалії. Він записує альбом "Stepping Out" і після появи на ранковому шоу 'MorgenMagazin', "Stepping Out" досягає першого місця в джаз-чартах iTunes і Amazon в Німеччині, а потім і першого рядка в США ITunes Jazz Charts. Його гастрольний тур досягає цифри 26 країн на 4 континентах.

У 2015 Стронг створює альбом "On A Clear Day", в основі якого олдскульна музика - від джазових стандартів і класики, до раннього Стіві Вандера і Motown, а також його авторський матеріал. У записі альбому взяли участь понад 20 музикантів.

У Києві Ентоні Стронг виступить у складі тріо:

Ентоні Стронг (Anthony Strong) - вокал, рояль,
Спенсер Браун (Spencer Brown) - бас,
Дейв Ом (Dave Ohm) - барабани

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення