Вмісти своє життя у валізу - Інтерактивна інсталяція

Вмісти своє життя у валізу - Інтерактивна інсталяція

У вас є обмаль часу на збори, одна валіза і одне життя, яке доведеться починати спочатку. Що ви візьмете з собою? Речі першої необхідності чи шкільний фотоальбом? Улюблену іграшку сина чи його теплі речі? Ви не знаєте, коли повернетесь і чи повернетесь взагалі.Вам не вдасться забрати рідні запахи та відчуття дому.

Інтерактивна інсталяція «Вмісти своє життя у валізу» пропонує жителям Києва зануритись у досвід понад 1,5 млн вимушених переселенців з Криму та Донбасу.

Де? Музей історії Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7.

Коли? 9–27 травня, з 11:00 до 19:00 (13 та 20 травня – вихідні).

Вхід вільний.

Детально продуманий простір з елементами квесту та 360-відео змусить відвідувачів за кілька хвилин пережити раптовий від’їзд, пройти контрольно-пропускний пункт, знайти нове помешкання та почати #ЖиттяСпочатку. Гарантуємо: ви будете збиратися так швидко, як ніколи до цього не збиралися, і побачите те, що ніколи не бачили.

Інтерактивна інсталяція сприятиме подоланню стереотипів та упереджень, що існують стосовно переселенців з Криму та Донбасу, а також поглибить взаєморозуміння між жителями різних регіонів України. Окрім Києва, проект буде представлений у:

  • Львові (4–23 червня, «Палац Мистецтв», вул. Коперника, 17);
  • Одесі (11–31 липня, Impact Hub, вул. Грецька, 1а).

Ініціатива втілюється ГО «Інтерньюз-Україна» за кошти Чорноморського фонду регіонального співробітництва Німецького фонду Маршалла (BST).

За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки проекту Катерини Богуславської 093 145 44 73.

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook