Як пишеться оповідання - Курс для підлітків

Як пишеться оповідання - Курс для підлітків

Як пишеться оповідання – це тижневий літній курс творчого письма для підлітків 13–17 років.

Цей курс надасть сміливості і стане путівником для тих, хто вперше наважився розказати свою історію. Ми будемо вчитися створювати персонажів, писати діалоги, влучно обирати оповідача і виразні деталі, щоб розказати найцікавіші у світі історії. Дізнаємося, звідки виникають ідеї та конфлікти для історій, як розвивати сюжет і обирати найбільш вдалу структуру для тексту. І нарешті – будемо отримувати задоволення від письма.

Більша частина курсу присвячена роботі з власними текстами. Ми створюємо історії, вивчаємо прийоми написання прози, вчимося презентувати власні тексти. Учасники курсу читають і обговорюють в групі тексти одне одного, вчаться висловлювати думку про прочитане, працювати з критичними зауваженнями.

Ми досліджуємо світ як письменники, віднаходимо ідеї і сміливо експериментуємо з текстом. Це короткий курс, на якому підлітки вчаться читати і створювати історії. Ми говоритимемо про прозу, але і про роботу з текстом загалом. Це творча робота, але навички, які отримують учасники, стануть у нагоді в різних сферах: від написання художніх творів, сценаріїв для кіно і комп’ютерних ігор до сторітелінгу у медіа.

Робота в групі побудована на неформальному спілкуванні. Невеликий розмір групи – до 10 учасників – дозволяє кураторам індивідуально працювати з кожним, допомагати редагувати та вдосконалювати свій текст.

Якщо знаєш, як виразити себе через слова, – маєш суперсилу.

Реєстрація!

Тривалість курсу: 5 днів з 10:00 до 13:00.
Дати: 3-7 червня 2019.
У групі – до 10 підлітків 13–17 років.
Вартість участі в курсі: 2500 грн.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення