Арт-тренінг Жіноча конкуренція: засіб виживання чи інструмент для розвитку?

Арт-тренінг Жіноча конкуренція: засіб виживання чи інструмент для розвитку?

Запрошуємо усіх на арт-тренінг "Жіноча конкуренція: засіб виживання чи інструмент для розвитку?".

Захід пройде 20 квітня у Хмельницькому, початок о 12:00.

Цей захід створений для людей, які бажають віднайти відповіді на важливі для себе питання, навчитись застосовувати отримані знання із задоволенням і натхненням. Людей, які хочуть розвиватися та покращувати якість свого життя. Цього разу мова піде про конкуренцію. Цей процес є невід'ємною частиною нашого життя. І кожен з нас, хоча б раз у житті відчував на собі, що таке конуренція. У комусь це запалювало азарт до змагання, а хтось надовго випадав із нормального ритму життя. Як відомо, жіноча і чоловіча конкуренція відрізняються своїми засобами і проявами, хоча і переслідується одна і та сама ціль: боротьба за першість, лідерство і визнання. Чому так складається? Бо конкуренція існує стільки, скільки існує людство. Якщо спочатку боротьба була за мамонта, кращу печеру і кількість жінок, то тепер діапазон об'єктів і сфер для конкуренції просто безмежний! То ж що робитимемо? 

Будемо разом шукати відповіді на такі питання:

  1. - Чому найчатіше об'єктом жіночої конкуренції є чоловік?
  2. - Як діяти, якщо брудна конкуренція застосовується проти вас?
  3. - Прийоми відновлення після гострих ситуацій.
  4. - З'ясуємо, чим відрізняються жіноча і чоловіча конкуренція.
  5. - Як використвувати переваги конкуренції та відкривати нові горизонти для себе.

В умовах конкуренції, щаслива людина - це та, яка вміє справлятись і з поразками, і з перемогами,не відчуваючи при цьому заздрості, злорадства чи почуття провини. На тренінзі будуть використовуватися різні арт-терапевтичні техніки, цікаві тести на самопізнання, метафоричні асоціативні карти та інші психологічні методики, які максимально тонко допоможуть вам відкрити ваш потенціал. Крім того, безпечна, невимушена та надзвичайно приємна атмосфера. Смачна кава, чай і смаколики, та затишне і зручне місце у центрі міста. Тривалість: 3,5 години, які будуть наповнені відкриттями своїх найкращих якостей, дослідженнями власних можливостей та ресурсів, застосуванням нових знань на практиці, натхненням, приємним спілкуванням та обміном досвідом, адже так важливо знайти однодумців, які підтримують. Кількість учасників обмежена: 5-7 - для того, щоб кожен з 
зміг отримати відповіді на свої запитання та можливість застосувати на практиці знання, отримані під час тренінгу, тобто практичні вправи та інструменти. 
Ведуча: практикуючий психолог Оксана Афадєєва. Кількість учасників обмежена, тому про своє місце на тренінгу потурбуйтесь заздалегідь. Попередня реєстрація - обов'язкова. 

При реєстрації до 8 квітня включно вартість участі 300 грн, з 9 квітня - 400 грн, у день проведення тренінгу - 450 грн.

Телефон для реєєстрації: (097) 223 14 08

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення