Найгарячіші фестивалі 2017

MoeMisto
Автор:
MoeMisto
29 серпня 2017

Саме зараз час планувати свій відпочинок, який повинен стати незабутнім. Щорічно відбувається безліч різноманітних та яскравих фестивалів в Україні. Українські фестивалі у цьому році здивують Вас своїм різноманіттям.

Спеціально для вас сайт: MoeMisto.ua зібрав в одному матеріалі всю корисну інформацію про найпотужніші літні фестивалі 2017.

Найгарячіші фестивалі 2017

 

Alfa Jazz Fest 2017

Alfa Jazz Fest 2017 - міжнародний пленер джазовий фестиваль, який проводиться щорічно в червні. Концерти за участю понад сто музикантів світового класу, виконуючи на три етапі в центрі міста, понад 40 тисяч глядачів та близько 100 акредитованих репортерів - це історія Alfa Jazz Fest у попередні роки. Перший фестиваль був успішно проведений ще в 2011 році. 

Більше інформації та замовлення квитків: Міжнародний Джазовий Фестиваль "Alfa Jazz Fest 2017".

Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest 2017 пройде з 23 по 27 червня у Львові.

GREEN FEST 2017

GREEN FEST 2017 - цього року відзначатиме свою п’яту річницю. Вперше фестиваль було проведено у 2013 році. Фестиваль "Green Fest" щороку приваблює тисячі відвідувачів й охоплює десятки тематичних заходів упродовж 24 годин. Green Fest 2017 - дає можливість кожному охочому вільно попрактикувати іноземні мови, вхопити нові знання, поспілкуватись із носіями мов, знайти нових друзів та нарешті перестати боятись спілкуватись будь-якою foreign language.

Більше інформації: Фестиваль "GREEN FEST 2017" у Хмельницькому.

Фестиваль GREEN FEST 2017 пройде до Дня Молоді, 24 червня на території Молодіжного парку у місті Хмельницькому.

Atlas Weekend 2017

Atlas Weekend 2017 - це вже третій фестиваль, цього року опен-ейр стане ще більш масштабним - фестиваль триватиме 5 днів, 200 артистів виступлять на 8 різноформатних сценах, на 80 гектарах фестивальної території розмістяться 30 розважальних локацій. 

Більше інформації та замовлення квитків: Atlas Weekend 2017.

Atlas Weekend 2017 пройде з 28 червня по 2 липня в Києві на ВДНГ.

Faine Misto 2017

Faine Misto 2017 - це вже 5-ий ювілейний фестиваль, який щорічно відбувається поблизу Тернополя. "Файне Місто 2017" є одним з небагатьох українських фестивалів, в якому пересікаються практично всі сучасні напрямки музики: рок, альтернатива, фолк, поп, денс музику на шести сценах фестивалю виконують тільки кращі музичні виконавці та запрошені іноземні артисти, які складають музичну частину фестивальної програми. 

Більше інформації та замовлення квитків: Faine Misto 2017.

Міжнародний музичний фестиваль Faine Misto 2017 пройде з 20 по 23 липня на території тернопільського іподромі у місті Тернопіль.

Бандерштат 2017

Бандерштат 2017 - фестиваль українського духу, одна із найдавніших фестивальних традицій України. Наймасштабніша музична візитівка Волині, що протягом десяти років збирає навколо себе молодь з усієї України. Цього року це вже - одинадцятий фестиваль. Кращі гурти України та гості з-за кордону на п’яти музичних локаціях, найактуальніші лектори, традиційний безалкогольний формат, передові літератори країни, спорт, смачна їжа, презентації молодіжних та громадських ініціатив, дискусії та відпочинок, - все це та багато іншого зустрічайте на фестивалі українського духу. 

Більше інформації та замовлення квитків: Бандерштат 2017.

Бандерштат 2017 пройде з 4 по 6 серпня поблизу Луцька у Рованцях. 

Zaxidfest 2017

Західфест 2017 - музика на різний смак, неймовірна атмосфера, красива українська природа, привітні усміхнені люди та гарні спогади. Три дні шаленого драйву з понад 50 гуртами на чотрьох сценах.

Більше інформації та замовлення квитків: Zaxidfest 2017.

Zaxidfest 2017 пройде з 18 по 20 серпня біля міста Львів у селі Родатичі.

Respublica 2017

Respublica 2017 - фестиваль вуличного мистецтва. Фестиваль Respublica - дебютував у 2011 році та досі лишається чи не єдиним некомерційним проектом в Україні. Цього року це вже сьомий фестиваль. Наша мета - виступити інструментом зрушення фестивальної аудиторії із стадії мистецтвоспоглядання і споживання до мистецтвотворення, тобто перетворити гостей фестивалю та громаду міста з простих глядачів на безпосередніх учасників трансформації міста.

Більше інформації та замовлення квитків: Respublica 2017.

Фестиваль Respublica 2017 пройде з 1 по 3 вересня у місті Кам'янець-Подільський, Хмельницької області.

Більше подій на Моє Місто Хмельницький!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Кузьма Скрябін. Тест на знання пісень Кузьми Скрябіна
Кузьма Скрябін. Тест на знання пісе... 17 серпня народився український співак - Кузьма Скрябін. 2 лютого 2020 року минатиме вже 5-й рік з дня смерті відомого т...
Фортеці та замки Хмельниччини
Фортеці та замки Хмельниччини Кожному з нас хочеться відпочити від справ, трохи розслабитися, відірватися від побуту, внести в своє життя хоч трішки р...
Прогулянка Хмельницьким: від минулого до сьогодення
Прогулянка Хмельницьким: від минуло... До 1954 року місто Хмельницький мало назву Плоскирів (Проскурів). У роки Проскуріва будівництво було не вдалим та було л...